| کد مطلب: ۱۰۶۵۹۳۸
لینک کوتاه کپی شد

دور دوم «جایزه ادبی بوته» در راه است

آرمان ملی :دبیرخانه‌ بنیاد هنری بوته طی فراخوانی اعلام کرد: با عنایت به برگزاری موفقیت آمیز دوره‌ی نخست جایزه ادبی بوته در سال 1400 شمسی، و انتخاب و معرفی برگزیدگانِ این دوره توسط هیأت داوران(داوران دورِ اول، ماقبل نهایی و نهایی، به ریاست حسین آتش‌پرور) بنابر استقبال و درخواست علاقه‌مندان، دور دوم جایزه ادبی بوته با هدف کشف استعدادها از طریقِ ایجاد گفتمانی بی‌واسطه، سهل و سازنده بینِ جامعه‌ نویسندگانِ کمتر شناخته شده با فضا و گروهِ مخاطبان حرفه‌ای ادبیات داستانی کشور، در تابستان و پاییز 1402 شمسی برگزار می‌شود.

لذا، از کلیه علاقه‌مندان و نویسندگان فارسی زبانِ سراسر دنیا دعوت به عمل می‌آید، تا برای شرکت در دوره‌ دوم جایزه ادبی بوته، آثار خود را طبق ضوابطِ دبیرخانه، نهایتا تا پایانِ شهریورماه 1402 شمسی، به آدرس botteh1art.institute@gmail.com ارسال نمایند.

لازم به ذکر است، دومین دوره جایزه ادبی بوته با دبیری آرش مونگاری و سرداوری فرهاد کشوری، همچون دوره‌ قبل در سه مرحله‌ برگزار می‌شود، پذیرش آثار تنها در بخش داستان کوتاه است و اسامی راه یافتگانِ به دور دوم جایزه‌ ادبی بوته، متعاقبا از طریق دبیرخانه، در ابتدای پاییز، اعلام خواهد شد. جوایز دور دوم، به شرح زیر است: جایزه‌ نفرات اول تا سوم: تندیس بوته، لوح تقدیر، هدیه‌ نقدی و چاپ اثر در کتاب. جایزه‌ نفرات چهارم تا دهم: لوح تقدیر و چاپ اثر در کتاب.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار