| کد مطلب: ۱۰۵۴۰۵۲
لینک کوتاه کپی شد

خبر

دستگیری قاتل
در کمتر از یکساعت
جانشین فرمانده انتظامی ورزقان از کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل در کمتر از یکساعت خبر داد. سرهنگ اسماعیل فتحی اظهارداشت: در پی وقوع یک قتل جوانی 35 ساله با اسلحه گرم در یکی از روستاهای بخش خاروانا، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران بخش انتظامی خاروانا با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی طی عملیاتی قاتل را در کمتر از یکساعت در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری از متهم کشف شد. جانشین فرمانده انتظامی ورزقان با اشاره به اینکه متهم انگیزه ارتکابی را اختلافات قبلی عنوان داشت، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

بازداشت زورگیر میانسال
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری مرد میانسالی که از شهروندان با تهدید سلاح سرد زورگیری می‌کرد، خبر داد. سرهنگ امیر هوشنگ امیری بیان داشت: ماموران کلانتری 116 مولوی در حال گشت‌زنی در محدوده خیابان نیرووشادی تهران بودند که به یک موتورسیکلت هوندا تکرو که افراد گذری از خیابان را زاغ‌زنی می‌کرد، مشکوک و تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهند. وی گفت: متهم در همین حین به طرف شهروندی که در حال گذر از خیابان بوده حمله‌ور و با تهدید سلاح سرد از وی اقدام به زورگیری و سرقت تلفن‌همراه وی کرده که ماموران به‌سرعت برای دستگیری زورگیر وارد عمل شدند و متهم به محض رویت خودروی گشت با موتورسیکلت از محل متواری شد. این مقام انتظامی به اقدامات پیش‌دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام‌تر ماموران کلانتری اشاره کرد و افزود: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهم به سایر گشت‌های انتظامی، موتورسیکلت متهم متوقف و وی در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از متهم یک قبضه سلاح سرد، یک عدد اسپری اشک‌آور و 3 دستگاه تلفن‌همراهی که لحظاتی قبل سرقت کرده بود به ارزش 500 میلیون ریال کشف شد. سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهم 50 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 10 فقره سرقت مشابه معترف و اظهارداشت که اموال مسروقه را به یک نفر فروخته است. سرهنگ امیری در پایان با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت خاطرنشان کرد: در این رابطه 2 شاکی شناسایی و شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

تصادف 2 فوتی برجا گذاشت
جانشین رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: برخورد یکدستگاه سواری پژو سوخت‌بر با خودرو سمند در محور نهبندان - بیرجند ۲ کشته و چهار مصدوم برجا گذاشت. سرهنگ محمدامیر کاظمی افزود: این حادثه در کیلومتر ۸۰ محور نهبندان به بیرجند روی داد و راننده خودرو پژو که حامل سوخت غیرمجاز بود به‌همراه یکی از سرنشینان خودرو سمند در دم جان باختند. وی بیان داشت: چهار مصدوم این حادثه نیز توسط نیروهای امدادی و اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. جانشین رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی اظهارداشت: علت تصادف، انحراف به چپ خودرو سوخت‌بر اعلام شده است. نهبندان در ۲۰۰ کیلومتری بیرجند و مجاورت کشور افغانستان قرار گرفته و از مسیرهای تردد به سمت استان سیستان و بلوچستان است. تردد خودروهای سوخت‌بر یا شوتی با سرعت بالا در جاده‌های خراسان‌جنوبی تهدید جدی برای سرنشینان سایر خودروها محسوب می‌شود.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار