| کد مطلب: ۱۱۰۸۲۸۳
لینک کوتاه کپی شد

نبیل باهویی:

بدون شک پرسپولیس قهرمان لیگ ایران خواهد شد

نبیل باهویی، مهاجم خارجی پرسپولیس اگرچه زمان کمی را در ایران و در جمع سرخ پوشان حضور داشت اما در همین مدت زمان کم از ایران خاطرات خوبی را به دست آورده است.

بدون شک پرسپولیس قهرمان لیگ ایران خواهد شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین؛ نبیل باهویی صحبت های جالبی را از زمان حضورش در پرسپولیس و تجربه حضورش در ایران مطرح کرد که صحبت های او را در زیر بخوانید:

پرسپولیس در نیم فصل دوم نفرات خوبی جذب کرده است. پدیده خوبی مثل ابوالفضل بابایی به پرسپولیس آمده است. این در حالی است که عبدالکریم حسن که در سال های نه چندان دور بهترین بازیکن آسیا شده و در حال حاضر هم شرایط خوبی در پرسپولیس دارد. ارونوف هم مهره بسیار با قابلیتی است و با حضور این مهره ها در کنار بازیکنان قدیمی پرسپولیس می تواند قهرمان شود.

جدایی از پرسپولیس؟ توافق اولیه‌ای که ما با پرسپولیس داشتیم، این گونه بود. به هرحال همه چیز قرار نیست روی کاغذ بیاید. به هرصورت از روز اول این تصمیم گرفته شد. من دوست داشتم در پرسپولیس بمانم اما فقط من تصمیم گیرنده نبودم. من تمام تلاشم را هم کار گرفتم که در پرسپولیس بهترین باشم. من معمولا پس از 7-8 بازی شرایط ایده آل می‌شود. این اتفاق زمانی که در هامبورگ بودم هم اتفاق افتاده بود. به هرحال از پرسپولیس جدا شدم تا لیست برای جذب بازیکن جدید برای این تیم باز شود و با کمک بازیکن جدید، پرسپولیس بتواند مسیرش را برای قهرمانی هموارتر کند.

بدون شک پرسپولیس در لیگ ایران قهرمان خواهد شد. در ایران فقط به حضور در پرسپولیس فکر می‌کنم. قبلا هم این مساله را گفته‌ام اگر قرار باشد دوباره به ایران بیایم، دوست دارم دوباره پیراهن این تیم را برتن کنم.

در این مدت که در پرسپولیس بودم متوجه شدم این تیم را مردم و هودارانش می‌چرخانند. اسم پرسپولیس اول از همه هوداران این تیم را به ذهن‌ها متبادر می‌کند. هواداران پرسپولیس با پیروزی این تیم خوشحال می‌شوند و با شکست آن ناراحت. هواداران پرسپولیس در ایران و آسیا بی نظیر هستند.

برای مردم ایران احترام زیادی قائل هستم و سال نو را به آنها تبریک می‌گویم. دوست داشتم در زمان نوروز باستانی و عید ایرانی‌ها در ایران بودم و جشن‌های آنها را از نزدیک می‌دیدم اما قسمت نبود با این وجود در سال نو انرژی مثبتم را برای مردم ایران می فرستم و خوشحالم بخشی از زندگی‌ام را در کشور ایران و مردم با محبت آنها گذراندم.

 

منبع : خبر آنلاین

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار