| کد مطلب: ۱۱۰۸۳۲۸
لینک کوتاه کپی شد

بانوان هوادار را به تمرین پرسپولیس راه ندادند؛ پیروانی: تقصیر را گردن من نیندازید

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با وجود تلاش‌های صورت گرفته هنوز بازیکنان این تیم از ۲ سال قبل طلب دارند.

بانوان هوادار را به تمرین پرسپولیس راه ندادند؛ پیروانی: تقصیر را گردن من نیندازید

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از تسنیم؛ افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز (جمعه) پرسپولیس که با حضور هواداران و اهالی رسانه برگزار شد، ضمن تبریک سال نو گفت: گِله‌ای دارم که اجازه ورود بانوان را ندادند و گفته‌اند افشین پیروانی این اجازه را نداده است. من مخلص بانوان هستم و از نظر من بلامانع است. هر روز می‌توانند بیایند ولی بحث حراست باشگاه است که موافقت نکرده و خواهشاً تقصیر را گردن من نیندازید.

وی اظهار داشت: شرایط تیم خوب است و از 5 فروردین تمرینات منظمی داشتیم. تیم ما شرایط خوبی دارد و آماده بازی با گل‌گهر می‌شویم. قبل آن هم یک بازی دوستانه با مس رفسنجان داریم.

مدیر تیم پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا برای حضور هواداران با مسئولان باشگاه هماهنگی صورت نگرفته است، گفت: من مسئول هماهنگی با کسی نیستم. سوال بعدی لطفاً.

پیروانی درباره زمان بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس به تمرینات سرخپوشان عنوان کرد: ترابی به تمرینات آمده است. علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان و ارونوف با اجازه سرمربی تیم ملی فردا یا پس فردا به تمرینات ملحق می‌شوند.

وی در مورد شرایط پرداختی‌های تیم و وضعیت رضایت بازیکنان در این خصوص، گفت: مطمئناً بازیکنان راضی نیستند چرا که از دو سال قبل طلب دارند. ان‌شاءالله این بحث خصوصی‌سازی به جمع بندی برسد. مدیر عامل، هیئت مدیره و باشگاه تلاش می‌کنند. وقتی یکسری بازیکنان طلب دارند، نمی‌شود بگوییم ندارند. تیمی که سال گذشته 3 قهرمانی داشته و امسال هم در دو جام در کورس قهرمانی است، نباید اینقدر دغدغه مالی باشد. یکسری تیم‌ها فقط دغدغه فنی دارند و مسئله مالی ندارند. نباید وضعیت تیم پرهوادار پرسپولیس اینگونه باشد.

پیروانی درباره ارزیابی‌اش از روند خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال تصریح کرد: اینکه تیم زیر نظر ارگان، بانک یا هر مجموعه‌ای قرار بگیرد، تصمیم گیرنده افراد دیگری هستند اما باید بگویم برای کسی یا مجموعه‌ای افتخار است که پرسپولیس را بگیرد. با برند پرسپولیس معمولی‌ترین موضوع را هم می‌توان بزرگ جلوه داد.

«طبق قانون بانک‌ها امکان بنگاه‌داری ندارند و مالکیت‌شان در باشگاه‌های سرخابی‌ مشکل قانونی دارد.» پیروانی در واکنش به این موضوع اظهار داشت: این مشکل هیئت دولت، خصوصی‌سازی و  تصمیم‌گیرندگان این موضوع است. ما نه می‌دانیم، نه می‌توانیم و نه بلد هستیم که درباره این موضوعات صحبت کنیم. ما درباره موارد فنی تصمیم‌گیرنده هستیم. افراد دیگری باید بهتر تصمیم بگیرند که این مشکلات به وجود نیاید.

پیروانی راجع‌به  اینکه فردا (یازدهم فروردین) آخرین فرصت پرسپولیس برای پرداخت طلب رضا اسدی بازیکن سابق سرخپوشان است، گفت: همانطور که بدهی‌هایی که انباشته بوده و از قبل به ارث رسیده، در حال بر طرف شدن است این  مشکل هم حل می‌شود و امیدوارم در آینده مشکلی نداشته باشیم.

وی درباره عدم شروع روند تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس، تصریح کرد: بازیکن باید افتخار کند که در پرسپولیس بازی می‌کند. همه باید افتخار کنند که به اینجا بیایند اما  آقای اوسمار هنوز لیست نداده است. مطمئناً باشگاه هم تلاش می‌کند بازیکنان بزرگ و خوبی که در تیم حضور دارند و تیم های دیگر به دنبال آنها هستند، راحت از تیم جدا نشوند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا آنها هم همانند استقلال برای حضور بازیکنان در ترکیب اصلی تیم ملی بیانیه صادر می‌کنند، گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار