| کد مطلب: ۱۱۱۷۷۰۷
لینک کوتاه کپی شد

مربی فولاد : گل استقلال درست نبود!

مربی فولاد خوزستان می‌گوید از صحبت‌های حمید بوحمدان و برخی دیگر از اعضای تیم داخل رختکن سوءبرداشت کرده است.

مربی فولاد : گل استقلال درست نبود!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بعد از دیدار استقلال و فولاد، در حالی که اکثر کارشناسان داوری اعلام کردند صحنه منجر به گل استقلال کرنر نبوده و موعود بنیادی‌فر در اعلام کرنر به سود آبی‌پوشان اشتباه کرده، احمد آل‌نعمه مربی فولاد در مسیر منتهی به تونل ورزشگاه آزادی حرف‌های جدیدی بر زبان آورد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

مربی فولاد در راه ترک ورزشگاه روبه روی دوربین خبرنگاران اعلام کرد که حمید بوحمدان در رختکن اعلام کرده در صحنه کرنر جنجالی توپ به پایش برخورد کرده؛ این مصاحبه آل‌نعمه در فضای مجازی بازتابی بسیار گسترده داشت و دست‌مایه‌ای برای کری‌های هواداری در صفحات اجتماعی شده است.

آل‌نعمه حالا صحبت‌های جالبی را درباره ماجرای پیش آمده بر زبان آورد. او گفت: «وقتی وارد رختکن شدم، دیدم که حمید بوحمدان و تعدادی از بازیکنان و اعضای کادرفنی مشغول صحبت درباره صحنه‌های داوری هستند. من اواسط صحبت‌ آنها رسیدم و شنیدم که می‌گویند تصمیم داوری برای ضربه کرنر درست بوده است. با توجه به اینکه صحنه مهم مسابقه همان کرنر منجر به گل بود، تصور کردم درباره کرنر منجر به گل استقلال حرف می‌زنند. بعد از خروج از رختکن هم قصدی برای مصاحبه نداشتم، اما وقتی با اصرار خبرنگار روبه رو شدم، با اینکه خودم هم اصلا قبول نداشتم آن توپ به پای بوحمدان برخورد کرده، با همان تصور از حرف‌های داخل رختکن بچه‌ها آن جمله را بر زبان آوردم.  این درحالی بود که بعدا فهمیدم منظور بچه‌ها از درست بودن تصمیم داور در صحنه کرنر آخر بازی بوده که توپ به دست شهاب گردان برخورد کرد و با اعتراض او به داور همراه شد.»

او ادامه داد: «بعد از بازی به قدری از شکست تیم ناراحت بودم که خیلی توجهی به حرف‌های بچه‌ها نکردم و فقط یک جمله را شنیده بودم که خودم هم به آن اعتقادی نداشتم. باید بگویم از صحبت‌هایی که در حال و هوای روحی نامناسب شنیده بودم، سوءبرداشت کرده بودم چون اصلا منظور بچه‌های تیم از درست بودن کرنر درباره صحنه گل حریف نبود و آنها درباره کرنر آخر بازی صحبت کرده بودند.»

مربی فولاد با اشاره به قضاوت موعود بنیادی‌فر داور دیدار با استقلال تاکید کرد: «جدا از صحنه منجر به گل استقلال که همه دیدند کرنری در کار نبوده و به اشتباه گرفته شده، فکر می‌کنم آقای بنیادی‌فر با تیم حریف از ما مهربان‌تر بود. او کارت‌هایی را خیلی زود به بازیکنان ما داد که آنها را عصبی و البته محتاط‌تر کرد. در برخی صحنه‌ها هم واقعا سوت‌های خوبی را ندیدیم و همانطور که گفتم می‌توانست رفتار بهتری با تیم ما داشته باشد.»

آل‌نعمه درباره شرایط فولاد و اینکه این تیم برای بقا باید بجنگد، گفت: «گاهی اوقات در فوتبال اتفاقاتی می‌افتد که نادر است؛ شاید ۲۰ سال دیگر هم فولاد چنین شرایطی را در لیگ برتر تجربه نکند، اما حالا قرعه این شرایط سخت به ما خورده است. به هر حال باید بجنگیم و تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم که انشاالله با حمایت هواداران این اتفاق رخ می‌دهد.»

مربی فولاد همچنین گفت: «در بازی با استقلال هم فوتبال خوبی را انجام دادیم؛ شکل فوتبالی که بازی می‌کنیم نشان می‌دهد که جایگاه فولاد هرگز اینجای جدول نیست. من شک ندارم که در لیگ برتر خواهیم ماند و این قول را به هواداران می‌دهیم که در بازی های آینده با تمام توان به میدان برویم و با کسب نتایج لازم سهمیه فولاد را در لیگ برتر حفظ کنیم.»

آل‌نعمه در پایان افزود: «سال سختی را سپری کرده‌ایم؛ انشاالله در دو بازی خانگی بعد بتوانیم با حضور همه جانبه هواداران به پیروزی برسیم و در ادامه مقابل نساجی هم بدون استرس به میدان برویم و سهمیه فولاد در لیگ برتر حفظ شود. تاکید می‌کنم که قطعا این اتفاق رخ می‌دهد و همه باهم در پایان فصل خوشحال خواهیم بود. در این مسیر به حمایت هواداران نیاز داریم و شک ندارم که آنها هم در دو بازی خانگی بعدی ما را تنها نخواهند گذاش

 

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار