| کد مطلب: ۱۱۱۳۹۲۴
لینک کوتاه کپی شد

قلعه‌نویی این ستاره پرسپولیس را می خواهد

به نظر می رسد امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی مایل است هم چنان از وحید امیری درترکیب تیم ملی بهره ببرد. منتهی برای دعوت دوباره از این بازیکن باید منتظر حضورش در ترکیب تیم پرسپولیس باشد.

 قلعه‌نویی این ستاره پرسپولیس را می خواهد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، وحید امیری در سال های اخیر همواره یکی از بهترین های پرسپولیس و تیم ملی بوده اما چند صباحی است در ترکیب ثابت تیم پرسپولیس به میدان نمی آید که یکی از دلایل آن مصدومیت های پی در پی بود. اتفاقی که موجب دور شدن او از ترکیب تیم ملی هم شد.

با تصمیم امیر قلعه نویی، وحید امیری به مراسم اختتامیه برنامه قهرمان ایران در سالن همایش‌های سازمان صدا و سیما رفت و جایزه تیم ملی را دریافت کرد. برتری ۲ بر یک تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا به عنوان برترین صحنه ورزشی سال ۱۴۰۲ معرفی شد و به همین بهانه جایزه ای تقدیم تیم ملی شد که با تصمیم امیر قلعه نویی، وحید امیری برای دریافت این جایزه راهی سالن همایش های سازمان صدا و سیما شد.

این یک پیام مفهوم برای ستاره تیم ملی و پرسپولیس از سوی امیر قلعه نویی داشت. اینکه تو را می خواهم.

امیر قلعه نویی برای دعوت دوباره از وحید امیری منتظر یک بهانه است. اینکه بار دیگر شاهد حضور این بازیکن در اسکواد پرسپولیس باشد. در این صورت وحید امیری به سرعت دوباره به اردوی تیم ملی دعوت می شود. به خصوص که وحید بازیکنی است که می تواند هم در فاز دفاع و هم در فاز حمله در پست های مختلف برای تیم ملی بازی کند.

اگر چه با دعوت از این بازیکن بار دیگر میانگین سنی تیم ملی افزایش پیدا خواهد کرد اما امیر قلعه نویی معتقد است، حضور بازیکنانی چون وحید امیری جدا از بالا بردن کیفیت فنی تیم ملی موجب افزایش تجربه تیم ملی هم می شود. در صورتی که وحید در بازی های باقی مانده پرسپولیس در لیگ برتر درترکیب پرسپولیس به میدان بیاید، بعید نیست یکی از بازیکنان حاضر در اردوی خرداد ماه تیم ملی باشد.

 

منبع : خبر ورزشی

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار