| کد مطلب: ۱۱۰۵۹۵۴
لینک کوتاه کپی شد

مقایسه معنادار سیدجلال بین گل‌محمدی و اوسمار

سیدجلال حسینی پس از پیروزی سرخ‌ها مقابل پیکان به مقایسه یحیی گل‌محمدی و اسمار پرداخت.

مقایسه معنادار سیدجلال بین گل‌محمدی و اوسمار

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از خبر ورزشی؛ سید جلال حسینی، مربی پرسپولیس، پس از بازی پیکان گفت: بازی خوبی بود. می‌دانستیم بعد از دربی بازی سختی مثل همیشه داریم. بچه‌ها خیلی تلاش کردند و با هماهنگی زیاد و تلاش بازیکنان برد خوبی به دست بیاوریم.

او در مورد سال ۱۴۰۲ گفت: ما وقتی در پرسپولیس هستیم هر روزمان سخت است. روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و روزهای سخت‌ترمان شروع شده است. هم در لیگ هستیم و هم جام حذفی و تلاش می‌کنیم دل هوادارانمان را شاد کنیم. هواداران بعد از دربی آمدند و به ما کمک کردند.

او در مورد دبل کنعانی عنوان کرد: وظیفه حسین اول این است که خوب دفاع کند. آنها در دفاع خوب بودند و تبریک می‌گویم که دو گل خوب زد. امیدوارم هم روند دفاعی را بهتر کند هم به حمله کمک کند.

مربی پرسپولیس در مورد اوسمار گفت: اوسمار خیلی تلاش می‌کند. ریتم و هماهنگی را عوض کرده است. آقا یحیی خیلی زحمت کشید و یک تیم کامل ساخت و کنار آن اوسمار کارهای هجومی می‌کند. باید ریتم بازی‌ها را ادامه بدهیم.

سیدجلال حسینی در مورد جایگاه بانوان گفت: هواداران خانم حق دارند و انتظار داشتیم خانم‌ها پایین بیایند. من خودم هم دیدم که خیلی از خانم‌ها بچه کوچک داشتند. این حقشان نیست آنجا و با آن فاصله بنشینند. امیدوارم که این کار را مسئولین انجام دهند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار