| کد مطلب: ۱۱۲۲۴۴۲
لینک کوتاه کپی شد

زمان پخش«زخم کاری3» مشخص شد

فصل سوم «زخم کاری، بازگشت» به کارگردانی محمدحسین مهدویان از ۲۵ خرداد ماه در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود.

زمان پخش«زخم کاری3» مشخص شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین؛ «زخم کاری، بازگشت» عنوان دومین فصل از سریال پر سر و صدای شبکه نمایش خانگی است که در آستانه پخش سومین فصل خود قرار دارد.

بر همین اساس به بهانه انتشار اولین قسمت این فصل تازه به کارگردانی محمدحسین مهدویان، از 25 خردادماه، فیلم «زخم کاری، بازگشت» برای مرور آنچه گذشت این سریال منتشر شده است.

این فیلم در مدت زمان 2 ساعت و 39 دقیقه، خلاصه‌ای از 13 قسمت سریال «زخم کاری 2» را منعکس کرده و به مرور رخدادهای فصل دوم این سریال می‌پردازد.

در خلاصه این فیلم که یادآور قصه سریال است، آمده: «میثم که تنها وارث تاج و تخت مالک است، در پی انتقام از قاتل اوست. در این میان، نبود مالک بهانه ای می‌شود برای ورود طلوعی، تنها حامی قدرتمند هولدینگ ریزآبادی به آنجا برای سروسامان دادن به اوضاع... اما این تمام حقیقت نیست!»

جواد عزتی، رعنا آزادی ور، الهه حصاری، مرتضی امینی تبار، سعید چنگیزیان، سیدجواد هاشمی، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک بازیگران فصل گذشته «زخم کاری» بودند، چهره‌هایی که برخی از آن‌ها مثل مهران غفوریان در نقش شفاعت و یا مرتضی امینی‌تبار در نقش میثم، پسر مالک گرفتار پایان پرخون این زخم شدند و در فصل جدید حضور ندارند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار