| کد مطلب: ۱۰۶۷۰۷۳
لینک کوتاه کپی شد

سریال‌های خارجی جدید به تلویزیون می‌آید

آرمان ملی : همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول باکس سریال‌های شبکه تماشا تغییر می‌کند و مخاطبان علاقه‌مند به سریال‌های شرقی می‌توانند شاهد آثار جدید و به‌روز باشند.

سریال‌های خارجی جدید به تلویزیون می‌آید

باکس ساعت ١٩ به‌دلیل علاقه مخاطب از ۴۵ دقیقه به ۹۰ دقیقه افزایش پیدا کرده است و همزمان ٢ قسمت از یک سریال را به پخش می‌رساند. همچنین برای مخاطب علاقه‌مند به آثار بلند پلیسی و معمایی باکس ساعت ۲۱ با هدف پخش سریال‌های جنایی و مهیج در نظر گرفته شده است. در باکس ۲۲ مخاطبان سریال‌های جدید خارجی با ژانر درام خانوادگی خواهند دید و در باکس پایانی شبکه تماشا ساعت ۲۳ مینی سریال‌های به‌روز و جدید و جذاب و هیجان‌انگیز جنایی روی آنتن شبکه تماشا می‌رود.

باکس ۱۹

سریال «امپراطور اشک‌ها» جایگزین افسانه جونگ میونگ می‌شود. این مجموعه ساعت ۱۹ به مدت ۹۰ دقیقه پخش و در ساعات ۱۳،۷،۱ بازپخش خواهد شد، همچنین مجموعه پر طرفدار «افسانه جومونگ» در نوبت پخش این شبکه در باکس ویژه سریال‌های شرقی قرار گرفته است.

باکس ۲۱

در باکس ۲۱ شبکه تماشا سریال‌های بلند پلیسی، جنایی و معمایی را در نظر گرفته است و قرار است سریال «مظنون» محصول آمریکا روی آنتن برود. این سریال هرشب ساعت ۲۱ از شبکه تماشا پخش و در ساعات ۱۵،۹،۳ روز بعد هم از این شبکه بازپخش می‌شود.

باکس ۲۲

سریال «ندای امید» به کارگردانی آلفونسو مورنو در سال ۲۰۱۹توسط کشور آمریکا در ژانر درام خانوادگی ساخته شده و نامزد جایزه جویی ونکوور شده است. سریال «ندای امید» هر شب ساعت ۲۲ و تکرار روز بعد ساعات ۱۶،۱۰،۴ از شبکه تماشا پخش می‌شود.

باکس ۲۳

«لوپن»، سریالی در ژانر اکشن-جنایی و درام و محصول سال ۲۰۲۱ کشور فرانسه است. بینندگان تماشا می‌توانند این سریال را هر شب ساعت ۲۳و در ساعات ۱۷،۱۱،۵ در باکس‌های بازپخش مشاهده کنند.‌

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار