| کد مطلب: ۱۱۰۶۹۷۹
لینک کوتاه کپی شد

استقلال از کار قلعه نویی با گلرش شاکی شد!/ عکس

رسانه رسمی استقلال نوشت که سیدحسین حسینی می تواند در بازی برابر ترکمنستان بازی کند.

استقلال از کار قلعه نویی با گلرش شاکی شد!/ عکس

به گزارش آرمان ملی آنلاین، تیم ملی در شرایطی روز گذشته موفق شد با ۵ گل از سد ترکمنستان عبور کند که انتظار میرفت تغییراتی به خصوص در درون دروازه رخ داده و با توجه به اینکه دیدار برابر ترکمنستان حداقل روی کاغذ یک مسابقه به نسبت آسان تلقی می‌شد کادر فنی تیم ملی از دیگر دروازه‌بان‌ها درون دروازه استفاده کند.

اما برخلاف پیش‌بینی‌ها باز هم این علیرضا بیرانوند بود که به عنوان انتخاب نخست امیر قلعه نویی درون دروازه ایستاد تا یک کلینشیت دیگر را به نام خود ثبت کند آن هم در روزی که دروازه او چندان از سوی مهاجمان ترکمنستان تهدید نشد حالا نیز رسانه رسمی باشگاه استقلال مدعی شده که کاپیتان این تیم می‌تواند در مسابقه برگشت به میدان برود.

سید حسین حسینی که فصل بسیار خوبی را سپری کرده و یکی از بهترین سنگربانان لیگ برتر بوده، در بازی روز گذشته فرصت حضور در ترکیب را به دست نیاورد. حالا استقلالی ها با انتشار پستی در صفحات رسمی و مجازی خود اعلام کرده اند که ممکن است این بازیکن در مسابقه برگشت فرصتی برای نشان دادن توانایی هایش داشته باشد.

رسانه رسمی باشگاه استقلال نوشته است:

سرمایه گذاری با سود علی الحساب ماهانه با ضمانت نامه تعهد پرداخت بانکی

حضور نوروزی ملی پوشان استقلال در ترکمنستان؛ در انتظار تماشای کاپیتان درون دروازه ایران

* در تعطیلی تمرین استقلال، کاپیتان سیدحسین حسینی، صالح حردانی و ابوالفضل جلالی در اردوی تیم ملی حضور داشتند و از این جمع، صالح حردانی در بازی رفت مقابل ترکمنستان به میدان رفت و به نظر می رسد در بازی برگشت هم فرصت درخشش نصیب سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال و بهترین دروازه بان فصل جاری لیگ برتر و ابوالفضل جلالی شود.

* تیم ملی فوتبال ایران پنجم فروردین ماه به عشق آباد سفر می کند تا روز هفتم فروردین در بازی برگشت به مصاف ترکمنستان برود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار