| کد مطلب: ۱۰۵۵۳۷۶
لینک کوتاه کپی شد

تجربه و انگیزه بالای پرسپولیس اجازه پیشروی بیشتر به هوادار نمی‌دهد

انتظاری: قهرمان لیگ هفته آخر مشخص می‌شود

سهراب انتظاری مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که هر سه تیم مدعی لیگ برتر برای قهرمانی شانس دارند و قهرمان در هفته پایانی مشخص خواهد شد.
صعود در حذفی
سهراب انتظاری در گفت‌وگو با تسنیم، درباره صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی جام حذفی با شکست گل‌گهر اظهار داشت: بازی با گل‌گهر در جام حذفی یکی از سخت‌ترین بازی‌های سرخپوشان در این فصل بود که خوشبختانه با پیروزی به پایان رسید. بازی دو تیم دو نیمه متفاوت داشت. پرسپولیس در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد و دو گل هم به ثمر رساند و در نیمه دوم بازی را مدیریت کرد. گل‌گهر در نیمه دوم به مراتب بازی بهتری نسبت به نیمه اول انجام داد. در واقع در نیمه دوم سرخپوشان از تجربه خود استفاده و شاگردان گل‌محمدی با تمام توان تلاش کردند که به جمع چهار تیم حذفی صعود کنند.
تقابل با هوادار
وی درباره تقابل پرسپولیس با هوادار در مرحله نیمه نهایی نیز تصریح کرد: قطعاً بازی با هوادار سختی‌های خاص خودش را خواهد داشت. به هر حال این تیم هم به سادگی نمی‌گذارد که پرسپولیس به فینال برسد و بدون شک برای برد بازی خواهد کرد. از طرف دیگر ساکت الهامی در جام حذفی تجربه بالایی دارد و نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته است. بنابراین حریف سرخپوشان به همراه سرمربی‌اش سعی می‌کنند که تا با شکست دوباره پرسپولیس علاوه بر صعود به فینال، ثابت کنند که پیروزی در بازی قبلی با پرسپولیس اتفاقی نبوده است.
نتایج سال جدید
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: البته این نکته را هم نباید فراموش کنیم که پرسپولیس در سال جدید نتایج خیلی خوبی گرفته است و در پنج بازی گذشته خود در لیگ و جام حذفی به پیروزی رسیده است. این نتایج باعث شده است که بازیکنان انگیزه و روحیه‌شان بالا برود. پرسپولیس در لیگ مقابل هوادار غفلت کرد و تاوان سختی داد و نیمه نهایی جام حذفی فرصتی است تا آن بازی را جبران کند. قطعا ساکت الهامی به همراه تیمش دنبال این است که بر افتخاراتش در جام حذفی اضافه کند، اما تجربه و انگیزه پرسپولیس برای قهرمانی اجازه پیشروی بیشتر به هوادار نمی‌دهد.
سه بازی پیش‌رو
انتظاری راجع به شرایط پرسپولیس در سه بازی آینده و شانس قهرمانی سرخپوشان نیز خاطرنشان کرد: روی کاغذ که نگاه می‌کنیم، با توجه به امتیازات تیم‌های مدعی، پرسپولیس شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، اما سرخپوشان نباید از الان همه چیز را تمام شده بدانند، فوتبال است و هزار اتفاق ممکن است در این سه هفته بیفتد و پیش‌بینی قهرمان خیلی سخت است. به اعتقاد من قهرمان در روز آخر مشخص می‌شود و هر سه تیم پرسپولیس، سپاهان و استقلال تا آخرین دقیقه هفته سی‌ام شانس قهرمانی دارند. با این وضعیت پرسپولیس باید بازی به بازی پیش برود و با انگیزه دنبال پیروزی در هر سه بازی باشد.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار