| کد مطلب: ۱۰۶۵۶۸۴
لینک کوتاه کپی شد

ستاره فولاد چگونه به استقلال نه گفت و تراکتوری شد؟

ستاره سابق فولاد پیشنهاد این باشگاه را برای تمدید رد کرد و البته به درخواست برای استقلالی شدن دوباره نیز نه گفت تا دوباره به تبریز بازگردد و پیراهن تراکتور را بر تن کند.

ستاره فولاد چگونه به استقلال نه گفت و تراکتوری شد؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، عارف آقاسی یکی از بازیکنانی بود که در لیست خرید جواد نکونام حضور داشت اما در نهایت تصمیم گرفت تا به تراکتور بازگردد و دوباره همراه با تی‌تی‌های معروف برای موفقیت بجنگند، اگرچه تیمش در دو هفته نخست نتوانسته امتیازی کسب کند اما قطعا وضعیت خمس و تراکتور این‌گونه نخواهد ماند.

به نقل از ورزش سه، آقاسی علی‌رغم اینکه بعضا گفته می‌شود از محصولات آکادمی فولاد خوزستان است، اما یک روز هم در تیم‌های پایه فولاد تمرین نکرده است. او در تست‌های فولاد نوین شرکت کرد و پس از قبول شدن به این تیم رفت، چشم دراگان اسکوچیچ، سرمربی وقت فولاد، خیلی زود او را گرفت و به تمرینات بزرگسالان فراخواند. آقاسی که راه موفقیت را طی‌کرده بود اما فرصت بازی در فولاد نیافت و تصمیم گرفت برای خدمت سربازی به تراکتور‌ برود و در طول ۲ سال البته تنها ۱۲ بازی انجام برای تی‌تی‌ها انجام داد.

او سپس به فولاد بازگشت و پس از حضور جواد نکونام در این تیم به روزهای اوجش رسید، او در دیدار پایانی لیگ نوزدهم گل صعود فولاد به لیگ قهرمانان را مقابل تراکتور زد تا سرنوشت برای قرمزهای اهواز و نکونام تغییر کند، فصلی که فولاد به رتبه سوم رسید.

آقاسی در فصل بعد همراه با فولاد به قهرمانی در جام حذفی رسید، اما در لیگ قهرمانان آسیا کم و بیش به میدان رفت و در نهایت فولاد از گروهش حذف شد. او که از مقدار قراردادش از مدیران فولاد به شدت ناراحت بود پس از قهرمانی در جام حذفی تصمیم گرفت تا به تهران کوچ کند، حضور در استقلال فرهاد مجیدی که البته در تیم ملی امید نیز سابقه همکاری با او را داشت اما برای آقاسی خوب پیش نرفت. علی‌رغم اینکه استقلال در‌ کورس قهرمانی بود اما تصمیم گرفت تا از این تیم جدا شود.

نکونام که از علاقه فرهاد مجیدی برای جذب صالح حردانی باخبر بود، درخواست داد تا آقاسی و آرش رضاوند برای معاوضه به فولاد بیایند و این موضوع با موافقت مجیدی همراه شد. آقاسی در همان دیدار اولش برای فولاد موفق شد تا به قهرمانی در سوپرجام دست یابد و در ادامه صعود از مرحله گروهی را با نکونام جشن گرفت.

آقاسی فصل قبل نیز به عنوان مدافع قابل اتکای سرمربی خود در تیمش ماند و به همراه موسی کولی‌بالی زوج خط دفاع را تشکیل داد و البته در این بین با نظر اسکوچیچ به تیم ملی نیز دعوت می‌شد و حتی در یکی از دیدارهای ملی نیز به میدان رفت اما رویای حضور در جام جهانی با آمدن کارلوس کی‌روش برای وی تمام شد.

آقاسی در لیگ قهرمانان آسیا و پس از درخشش برابر الفیصلی و الهلال به عنوان یکی از بهترین مدافعین برتر لیگ قهرمانان انتخاب شد اما با آمدن علیرضا منصوریان و اشتباه در دو دیدار نخست باعث شد تا پس از بازگشت ار اردوی تیم ملی زیر نظر امیر قلعه‌نویی به نیمکت‌نشین ثابت تبدیل شود و دیگر به بازی گرفته نشد تا همان اواخر فصل تصمیم جدایی از فولاد را بگیرد.

او پیشنهاد فولاد برای تمدید را رد کرد و البته به درخواست برای استقلالی شدن دوباره نیز نه گفت تا دوباره به تبریز بازگردد، این‌بار در قامت یک بازیکن در حد ملی به جمع تی‌تی‌ها اضافه شده و می‌خواهد با درخشش در کنار شجاع خلیل‌زاده بلیت سفر به قطر همراه با تیم ملی در جام ملت‌های آسیا را بگیرد.

آقاسی در سه سال اخیر‌ با پیراهن شماره ۳۳ در لیگ برتر حاضر می‌شود تا جای خالی همشهری‌اش پژمان منتظری را پر کند و شاید به مانند او خیلی زود راهی لیگ ستارگان قطر هم بشود، اتفاقی که با توجه به قراردادش با تراکتور حداقل تا پایان فصل آینده به وقوع نخواهد پیوست.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار