| کد مطلب: ۱۰۶۲۹۱۷
لینک کوتاه کپی شد

کاپیتان استقلال در حاشیه مراسم عزاداری به رئیس‌جمهور چه گفت؟

کاپیتان استقلال در دیدار اتفاقی با ابراهیم رئیسی؛ از رییس جمهور خواست که فکری به حال مشکلات مالی باشگاه آبی‌پوش پایتخت داشته باشد.

 کاپیتان استقلال در حاشیه مراسم عزاداری به رئیس‌جمهور چه گفت؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، یکی از حواشی جالب حضور چهره‌های سرشناس فوتبال در هیئت‌های عزاداری طی روزهای گذشته به دیدار سیدحسین حسینی، کاپیتان استقلال، با ابراهیم رییسی‌، رییس‌جمهور برمی‌گردد.

به نقل از ورزش سه، حسینی همراه با برخی دوستان خود در شب تاسوعای حسینی در هیئت ریحانه‌الحسین حضور یافت تا به عزاداری سرور و سالار شهیدان بپردازد. هیئت عزاداری ریحانه‌الحسین همه ساله با مداحی سیدمجید بنی‌فاطمه برگزار می‌شود و حسینی نیز چهارشنبه شب گذشته در این هیئت حاضر بود و بعد از مراسم نیز تصویری از او در کنار این مداح برجسته در فضای مجازی منتشر شد.

در پایان مراسم وقتی کاپیتان استقلال قصد داشت با بنی‌فاطمه دیدار کند، با سید ابراهیم رییسی رییس‌جمهور مواجه شد. رییس‌جمهور که برای عزاداری به هیات مذکور رفته بود، هنگام خروج از هیات مورد توجه سیدحسین حسینی قرار گرفت.

جالب اینکه حسینی به عنوان کاپیتان استقلال ثانیه‌هایی در همین ملاقات اتفاقی با رییس‌جمهور به گفت‌وگو پرداخت. سیدحسین با دیدن رییسی ضمن احوالپرسی با او ثانیه‌هایی از مشکلات استقلال حرف زد و از رییس جمهور خواست که فکری به حال مشکلات مالی باشگاه آبی‌پوش پایتخت داشته باشد.

بر اساس کسب اطلاع خبرنگار ما در این ملاقات کوتاه رییس‌جمهور صحبت‌های کاپیتان استقلال را درباره شرایط این باشگاه شنیده و حتی به حسینی اعلام کرده که شرایط را بررسی کند و برای حل مشکلات تلاش خواهد کرد.

حسینی در همین ملاقات کوتاه از استقلال به عنوان یک باشگاه پرطرفدار و بزرگ نام برده که نباید با مشکلات روزمره دست و پنجه نرم کند و باعث نگرانی هواداران میلیونی خود شوند.

این اتفاق در حالی رخ داده که مدیران باشگاه استقلال نیز به طور موازی مسائل مربوط به توافق با اسپانسر جدید را پیش برده‌اند و علی خطیر مدیرعامل باشگاه به بازیکنان وعده داده بخشی از مطالبات فصل گذشته نفرات تا روز سه‌شنبه به حسابشان واریز شود.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار