| کد مطلب: ۱۱۰۶۵۷۶
لینک کوتاه کپی شد

پیام مشاور رهبری برای عید نوروز

مشاور رهبر انقلاب به مناسبت فرا رسیدن سال نو پیامی صادر کرد.

پیام مشاور رهبری برای عید نوروز

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از  ایرنا؛  علی اکبر ولایتی،مشاور رهبر معظم انقلاب در پیامی، آغاز سال نو همزمان با ماه ضیافت الله را تبریک و تهنیت گفت و سالی مملو از عزت و سربلندی برای مردم شریف ایران از درگاه ایزد منان مسئلت کرد.

 در پیام نوروزی مشاور رهبر معظم انقلاب آمده است:

نوروز امسال بار دیگر رنگ و بوی رمضانی و همراه شدن بهار طبیعت و بهار رمضان با عطر قرآن بر خود گرفت. این ایام نورانی فرصت مغتنمی است تا همزمان با دگرگونی طبیعت، خود را متحول کرده و از عنایات خاص الهی بهره‌مند شویم و تحول معنوی را در خود ایجاد کنیم تا به مهمانی خداوند نائل شویم. فرارسیدن عید نوروز را به همه ایرانیان در سراسر جهان و به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض می کنم.

ولایتی در این پیام آورده است: امیدوارم سال پیش رو نیز مملو از موفقیت و بهروزی برای همگان باشد و امیدوارم احوال دانشگاه آزاد اسلامی که یکی از میراث های پرثمر حضرت امام خمینی (ره) است، در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با توجه به شعار سال یعنی «جهش تولید با مشارکت مردم» به احسن حال زمینه پیشرفت های علمی، پژوهشی، فرهنگی و معرفتی، مسایل رفاهی و معیشتی کارکنان و اعضای هیات علمی در بخش های مختلف بیش از پیش متحول شود.

وی در این پیام تاکید کرد: ملت شریف ایران همواره و در همه عرصه ها پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند و در سال ۱۴۰۲ دشمنان ایران اسلامی با بهره گیری از تمام ظرفیت و امکانات تفرقه افکن خود درصدد مایوس کردن، منزوی کردن و ضربه زدن به ملت بزرگ ایران بودند ولی با همه این توطئه های خصمانه نتوانستند بر اراده پولادین این مردم شجاع غلبه کنند و تمام نقشه های آنها خنثی شد و بار دیگر این ملت سرافراز و هوشیار با بهره گیری از رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری و اتحاد و همبستگی، مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم زدند.

برای ایران اسلامی و ملت سرافراز، آرزوی موفقیت، سربلندی و عزتمندی را در سال پیش رو از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم و امیدوارم با تحقق عملی شعار سال، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش ایران اسلامی باشیم.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار