| کد مطلب: ۱۱۱۷۲۰۰
لینک کوتاه کپی شد

نیم‌سکه خیلی ارزان شد

قیمت طلا و سکه امروز با روند نامتوازنی بازگشایی شد. قیمت طلا و برخی قطعات سکه رشد داشتند و برخی بر مدار کاهش قیمت قرار گرفتند، اما در ادامه معاملات روند بازار طلا با افت دلار همراهی کرد و یکدست کاهشی شد. امروز نیم‌سکه پرچمدار کاهش قیمت در بازار طلا است.

نیم‌سکه خیلی ارزان شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین،  قیمت طلا و سکه در شروع معاملات دومین روز هفته با روند نامتوازنی بازگشایی شد، اما در ادامه معاملات، بازار طلا در پی کاهش قیمت دلار کاهشی شد.

موضوع سامانه جامع تجارت و چالش‌های طلافروشان بر سر این مساله در روز‌های اخیر رکود بازار طلا را بیشتر کرده است؛ اما رایزنی‌ها برای مرتفع شدن خواسته صنف طلا همچنان ادامه دارد.

نوسانات قیمت بازار طلا در روز یکشنبه بالا است؛ اما تلرانس این افت و خیز‌ها محدود است.

قیمت نقره کاهشی شد

گفتنی است انس جهانی طلا و نقره در تعطیلات پایانی هفته قرار دارند و به ترتیب روی رقم ۲۳۶۰ دلاری و ۲۸ دلار و ۱۷ سنتی ثابت است. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با رقم ۵۵ هزار و ۱۷۹ تومان در حال معامله است و نسبت به روز گذشته ۹ تومان کاهش دارد.

کمترین کاهش قیمت، سهم سکه امامی شد

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت با کاهش ۶ هزار تومانی بازگشایی شد. این قطعه در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در حال معامله است. سکه بهار با رقم ۳۸ میلیون و ۲۹۰ هزار تومانی در حال معامله است و نسبت به روز شنبه ۲۲۵ هزار تومان افت دارد.

گفتنی است قیمت نیم سکه با رقم ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی معامله می‌شود و افت ۳۰۰ هزار تومانی دارد. قیمت ربع سکه با ۱۰۰ هزار تومان کاهش روی رقم ۱۵ میلیون تومانی ایستاده است. قیمت سکه گرمی با رقم ۶ میلیون و ۶۹۰ هزار تومانی معامله می‌شود و کاهش محدود ۱۰ هزار تومانی دارد.

راه حباب سکه از قیمت جدا شد

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش کاهش محدودی دارد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۱۵ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت هفت هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۹۷ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۵۲ هزار تومان در حال معامله است.

حباب سکه امروز روند افزایشی داشت و تنها ربع سکه کاهش ۵۵ هزار تومانی حباب داشت. حباب سکه امامی ۲۰۱ هزارتومان، سکه بهار ۱۹ هزار تومان، نیم‌سکه ۹۷ هزار تومان و سکه گرمی ۲۴ هزار تومان رشد کرد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار