| کد مطلب: ۱۱۰۷۶۲۵
لینک کوتاه کپی شد

افشای نقش کلیدی پروین در انتقال خدابنده لو به پرسپولیس!

محمد خدابنده‌لو، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه اوسمار ویه را از دانش خوبی برخوردار است، گفت: او بسیار خوش برخورد و در عین حال جدی است و امیدوارم بتواند با پرسپولیس به موفقیت برسد.

افشای نقش کلیدی پروین در انتقال خدابنده لو به پرسپولیس!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، محمد خدابنده‌لو در خصوص حضور در تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: حضور در پرسپولیس حس خوبی دارد و از اینکه به آرزوی کودکی خودم رسیدم خیلی خوشحالم و امیدوارم روزهای خیلی خوبی را در این تیم پشت سر بگذارم. پرسپولیس یکی از تیم‌های بزرگ ایران است و حضور در این باشگاه یکی از بزرگترین افتخارات زندگی من است.

او ادامه داد: سال سختی را پشت سر گذاشتم اما از اینکه با ثبت قرارداد با پرسپولیس به پایان رسید برای من بسیار خوشحال کننده بود. در سالی که می‌خواستم به گل گهر بپیوندم از باشگاه استقلال تهران پیشنهاد ۱۲ میلیارد تومانی داشتم و پرسپولیس در آن سال به من ۶ میلیارد تومان پیشنهاد داده بود و برای همین به گل گهر رفتم که بعداً بتوانم به پرسپولیس بپیوندم. البته مدیریت باشگاه استقلال خواستار جذب من بود و از سوی کادر فنی اصراری برای به خدمت گرفتن من نشده بود.

هافبک تیم پرسپولیس در رابطه با کار کردن با «اوسمار ویه را» گفت: او مربی خوبی است و اصولاً هر مربی و بازیکنی که وارد یک باشگاه می‌شود نیاز به زمان دارد تا بتواند نتیجه بگیرد. او از لحاظ فنی دانش خوبی دارد و خیلی فعال و خوش برخورد و در عین حال خیلی جدی است. اگر بتوانیم قهرمان لیگ شوم به نظرم قرارداد اوسمار باید تمدید شود. جایگزین شدن یحیی گل محمدی که توانسته بود با پرسپولیس ۳ گانه کسب کند کار سختی بود اما اوسمار تاکنون توانسته عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد.

او در رابطه با نحوه جدایی خود از باشگاه مس رفسنجان گفت: در مسیر جدایی‌ام از مس افراد زیادی دخیل بودند که جا دارد از همه کسانی که به من کمک کردند، تشکر کنم. ابتدا باشگاه برای جدایی‌ام مبلغ ۱۵ میلیارد تومان برای صدور رضایت نامه درخواست کرده بود که پس از تماس علی پروین با مدیران مس این رقم به ۱۰ میلیارد تومان کاهش یافت و همچنین محمد انصاری نیز کمک‌های زیادی به من در مسیر پرسپولیسی شدم کرد. من در مجموع ۴ میلیارد تومان از مس دریافت کرده بودم و به سختی توانستم ۱۰ میلیارد پول رضایت‌نامه را به باشگاه پرداخت کنم.

خدابنده‌لو تصریح کرد: رضا درویش (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) خیلی پیگیر جذب من بود و جا دارد از او هم تشکر کنم. حضور در تیم ملی باعث افتخار من است و امیدوارم در اردوهای بعدی بتوانم نظر اعضای کادر فنی تیم ملی را جلب کند.

منبع : مهر

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار