| کد مطلب: ۱۱۰۷۴۲۳
لینک کوتاه کپی شد

برای پورتو متاسفم!

ماریو ژاردل، گلزن بزرگ سابق باشگاه پورتو، از اینکه او را برای بازی اسطوره‌ها مقابل رئال دعوت نکردند، شدیدا عصبانی است.

برای پورتو متاسفم!

به گزارش آرمان ملی آنلاین؛ ماریو ژاردل در تاریخ باشگاه پورتو نام بزرگی است. این مهاجم برزیلی بین سال‌های 1996 تا 2000 برای پورتو بازی کرد و توانست در 125 بازی 130 گل بزند. او با پورتو و سپس در سال 2002 با اسپورتینگ لیسبون برنده کفش طلای اروپا نیز شد.

در گزارش ورزش سه آمده است:بعد از بازنشستگی، ژاردل اسیر مواد مخدر و الکل شد و تا مرز خودکشی نیز پیش رفت، ولی تحت مراقبت و درمان قرار گرفت و اکنون چند سالی است که شرایط خوب و باثباتی دارد.

ژاردل انتظار داشت در بازی دیروز مقابل اسطوره‌های رئال، او نیز برای پورتو به میدان برود، ولی این اتفاق رخ نداد. ژاردل که عصبانی بود به مارکا گفت: «من برنده دو کفش طلای اروپا هستم و از بهترین مهاجمان تاریخ پورتو ولی یک زنگ به من نزدند. من می‌توانستم و باید برای اسطوره‌های پورتو در برنابئو به میدان می‌رفتم و این حق من بود.»

ژاردل ادامه داد: «رابطه من با باشگاه هرگز بد نبوده و من اخیرا چندین بار با ویتور بایا (گلر سابق و نایب رئیس فعلی باشگاه) تماس گرفتم و در مورد بازی اسطوره‌ها حرف زدیم ولی او به درخواست من توجهی نشان نداد. فکر نمی‌کنم به خاطر سابقه مواد و الکل از من دعوت نکرده باشند. این موضوعی مربوط به گذشته است و سال‌هاست شرایط مساعدی دارم. ما در مورد مسئله‌ای ورزشی حرف می‌زنیم. من در پورتو تاریخ‌سازی کردم و واقعا متاسفم.»

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار