| کد مطلب: ۱۱۱۱۰۱۴
لینک کوتاه کپی شد

دلیل دعوای تمام نشدنی نکونام و خطیر مشخص شد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اختلاف خطیر و نکونام جنگ قدرت است و هر کدام دوست دارند حرف خودش را به کرسی بنشاند. شک نکنید دود این بحث و جدل‌ها فقط به چشم هواداران خواهد رفت و تیم وارد حاشیه می‌شود.

دلیل دعوای تمام نشدنی نکونام و خطیر مشخص شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ایرنا؛ علی لطیفی، در خصوص وضعیت امسال استقلال اظهار داشت: خداراشکر تا به اینجا تیم شرایط خوبی دارد و امسال هم جزو مدعیان لیگ هستیم. ولی بعد از رفتن ساپینتو استقلال دو مهره تاثیرگذار خود را از دست داد. ولی خوشبختانه به آمدن جواد نکونام تیم با آمادگی بالایی وارد رقابت‌ها شد و درحال حاضر هم هواداران از شرایط راضی هستند. امیدوارم هستم تا آخر فصل هم شاهد قهرمانی استقلال باشیم.

وی در مورد نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال گفت: در اول فصل به شدت ضعیف عمل کردیم و هواداران ناراضی بودند، چون سایر رقبا بازیکنان خوبی جذب کرده بودند. ولی به نظر من مدیریت بهترین کاری که انجام داد این بود که اسکلت تیم را حفظ کردند و در تعطیلات نیم فصل توانستیم از زمان استفاده کنیم و مدیران توانستند خواسته‌های کادر فنی را برآورده سازند.

پیشکسوت استقلال درباره عملکرد مدیریت این فصل یادآور شد: به نظر من باید عملکرد مدیریت را به دو بخش تقسیم کرد. چون قبل از شروع فصل مدیریت به شدت ضعیف بود و نتوانست بازیکن مدنظر کادر فنی را جذب کند اما در تعطیلات نیم فصل، باشگاه توانست بازیکنان خوبی به خدمت بگیرد و دست کادر فنی را برای بازی‌ها باز بگذارند.

لطیفی: دعوای نکونام و خطیر جنگ قدرت است/ امیدوارم این بحث‌ها زودتر به پایان برسد

لطیفی در خصوص اختلافات ادامه دار سرمربی و مدیرعامل باشگاه نیز خاطرنشان کرد: به طور قطع جنگ قدرت است و هر کدام دوست دارند حرف خودشان را به کرسی بنشاند. شک نکنید دود این بحث و جدل‌ها فقط به چشم هواداران خواهد رفت و تیم وارد حاشیه می‌شود؛ امیدوارم این دعوا زودتر به پایان برسد چون استقلال در حال‌حاضر در صدر جدول است.

وی درباره اینکه آیا امسال استقلال می‌تواند به قهرمانی در لیگ برسد، تصریح کرد: خوشبختانه تیم در حال‌حاضر در صدر جدول است. مهم‌ترین کار کادر فنی این است که باید حاشیه‌ها را از تیم دور کنند که بازیکنان بتوانند بدون دغدغه بازی کنند. امیدوارم بازیکنان تا آخرین بازی فصل بجنگند و بتوانند قهرمانی را برای هواداران به ارمغان بیاورند.

پیشکسوت استقلال در مورد آخرین حسرت خود گفت: بزرگ‌ترین حسرت من این است که نتوانستم با پیراهن استقلال قهرمانی لیگ و جام حذفی را به دست آورم.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار