| کد مطلب: ۱۱۰۶۰۳۹
لینک کوتاه کپی شد

مشتری جدید پرسپولیس پیدا شد

تلاش‌ها برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس آغاز شده است.

مشتری جدید پرسپولیس پیدا شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از  ورزش سه؛  یک روز بعد از اعلام نحوه فروش باشگاه پرسپولیس از سوی فرابورس و اعطای امتیاز کارگزاری به بانک ملی ایران، اولین مشتری سرخپوشان برای خرید بخشی از سهام این باشگاه اعلام آمادگی کرده است.

 اسپانسر پشت پیراهن سرخپوشان که این فصل با سروصدای زیادی مسئولیت حمایت مالی از قرمزها را برعهده داشته، در جلسه رسمی با رضا درویش تاکید کرده که آنها قصد دارند بخشی از سهام باشگاه پرسپولیس را خریداری کنند.

شرکت طبیعت اعلام کرده که امکان خرید 80 درصد سهام را ندارد اما حاضر است در یک ائتلاف برای خرید سهام پرسپولیس شرکت کند تا به این ترتیب گمانه زنی در مورد احتمال خرید چیزی حدود 10 تا 17 درصد از سوی اسپانسر سرخپوشان شکل بگیرد.

در صورتی که این شرکت موفق به خرید 17 درصد سهام سرخپوشان شود، احتمالا یک صندلی هیئت مدیره را هم خواهد گرفت اما در عین حال باید رقم نسبتا سنگینی را هم پرداخت کند.

از طرف دیگر نکته مهم این است که وزارت ورزش موافقات خود را با خرید سهام پرسپولیس به عنوان کنسرسیوم اعلام کرده و همین موضوع باعث شده تا احتمال شکل گیری یک ائتلاف برای تصدی بر مالکیت پرسپولیس بالا برود.

نکته مهم اینکه سهام پرسپولیس احتمالا به یک بانک خصوصی منتقل خواهد شد اما احتمال دارد خریداران دیگری هم پا جلو بگذارند تا بخشی از سهام را در اختیار بگیرند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار