| کد مطلب: ۱۰۶۱۰۴۳
لینک کوتاه کپی شد

کلوپ لیست مازاد بازیکنانش را به عربستانی‌ها می‌دهد | بمب‌های خوشه‌ای در راه هستند

یورگن کلوپ در شرایطی قرار دارد که باید تصمیم بگیرد کدام یک از ستاره های خود را در ازای مبالغ کلان به عربستانی ها بفروشد.

کلوپ لیست مازاد بازیکنانش را به عربستانی‌ها می‌دهد | بمب‌های خوشه‌ای در راه هستند

به گزارش آرمان ملی آنلاین، باشگاه لیورپول در حال آماده کردن لیست بازیکنان مازاد خود است که هنوز پیشنهادی ندارند. در این میان چند بازیکن سرشناس قرمزها نیز با پیشنهاداتی از عربستان مواجه هستند.

به نقل از ورزش سه، جردن هندرسون، فابینیو و تیاگو آلکانتارا سه بازیکنی هستند که باشگاههای عربستانی حاضرند برای انتقالشان پول خوبی بدهند. آنها در آستانه اتخاذ تصمیمی هستند که روبرتو فیرمینو آن را گرفت و بعد از 8 سال حضور در لیورپول با دریافت مبلغی کلان راهی فوتبال عربستان شد.

لیورپول تا کنون در تابستان دو هافبک به خدمت گرفته است. الکسیس مک آلیستر و دومینیک سوبوسلای دو خرید تابستانی قرمزها هستند که جذب آنها حدود 100 میلیون یورو هزینه داشته است.

حالا یورگن کلوپ در شرایطی قرار دارد که باید تصمیم بگیرد کدام یک از ستاره های خود را در ازای مبالغ کلان به عربستانی ها بفروشد. هندرسون 33 ساله که مورد توجه استیون جرارد قرار گرفته با پیشنهاد دستمزد هفتگی 800 هزار یورو مواجه است اما باشگاه لیورپول تمایلی به فروش او ندارد.

لیورپول برای این که اجازه جدایی هندرسون را بدهد خواستار مبلغی حدود 20-30 میلیون یورو است. این ملی پوش انگلیسی هنوز دو سال با لیورپول قرارداد دارد و در تمام دوران مربیگری کلوپ کاپیتان تیم بود و موفق به کسب 8 جام از جمله لیگ برتر شده است.

فابینیو، ستاره 29 ساله برزیلی، دیگر بازیکنی است که مورد توجه باشگاههای عربستانی قرار دارد. از الاتحاد به عنوان مشتری این بازیکن یاد می شود و لیورپول قصد ندارد او را با مبلغی کمتر از 40 میلیون یورو بفروشد. تیاگو هم از دو باشگاه عربستانی پیشنهاد دارد و با توجه به اینکه هنوز یک سال از قراردادش با لیورپول مانده، قرمزها می توانند از فروش او پول خوبی به جیب بزنند.

با این وجود قرار است هر سه بازیکن این هفته برای همراهی تیم در اردوی آماده سازی به آلمان سفر کنند. لیورپول هفته آینده نیز دو بازی دوستانه مقابل تیم های محلی آلمان برگزار خواهد کرد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار