| کد مطلب: ۱۰۶۲۷۲۴
لینک کوتاه کپی شد

جوان‌ترین کاپیتان لیگ هم به تراکتورسازی پیوست | جمع ستاره‌ها تکمیل شد + عکس

باشگاه تراکتورسازی تبریز که در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته و بازیکنان مناسبی را برای تیمش جذب کرده، با نظر کادر فنی محمدرضا شکیب‌خو، بازیکن جوان و آینده‌دار آلومینیوم اراک را هم به خدمت می‌گیرد.

جوان‌ترین کاپیتان لیگ هم به تراکتورسازی پیوست | جمع ستاره‌ها تکمیل شد + عکس

به گزارش آرمان ملی آنلاین، تراکتور که فعالیت جدی در نقل و انتقالات تابستانی داشته و ستاره‌های زیادی به خدمت گرفته و به دنبال حضور مقتدرانه در فصل جدید لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است، در کنار جذب بازیکنان مطرح و ملی پوش حالا یک بازیکن جوان هم با یک بازیکن جوان به توافق رسیده که در تمرینات سرخ پوشان تبریزی حضور دارد.

محمدرضا شکیب‌خو که سال گذشته از تیم دسته اولی شاهین شهرداری بوشهر به آلومینیوم اراک پیوست و در سه مسابقه لیگ برتری به‌عنوان بازیکن تعویضی برای این تیم به میدان رفت و حضور کوتاه مدت در زمین داشت، حالا با نظر پاکو خمس به تراکتور اضافه شده است.

محمدرضا شکیب خو

باشگاه تراکتور که حسین پورحمیدی را با اتمام دوران حضور قرضی در آلومینیوم اراک به تبریز آورد، اکنون با مدیران باشگاه ایرالکو برای جذب شکیب‌خو به توافق نهایی رسیده و این انتقال را قطعی کرده است.

این بازیکن ۲۱ ساله که در رده‌های ملی نوجوانان و جوانان عضویت داشته، نخستین بازی لیگ برتری خود را در سن ۱۷ سالگی برای شاهین بوشهر انجام داد و دو فصل قبل هم جوان‌ترین کاپیتان لیگ یک فوتبال ایران در همین تیم بود.

شکیب‌خو طی روزهای گذشته در تمرینات تراکتور حضور داشته و دیروز هم در کنار سایر نفرات این تیم به ایفمارک رفت و تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشت تا انتقالش به جمع سرخ پوشان تبریزی تقریبا قطعی شده باشد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار