| کد مطلب: ۱۱۲۲۳۷۸
لینک کوتاه کپی شد

رضا عطاران با سریال اجق وجق بازگشت

​رضا عطاران در سریال اجق وجق به کارگردانی عادل تبریزی جلوی دوربین می‌رود.

رضا عطاران با سریال اجق وجق بازگشت

به گزارش آرمان ملی آنلاین، رضا عطاران در سریال «اجق وجق» جلوی دوربین می‌رود. موفق‌ترین دفتر تولید فیلم در سال‌های اخیر، حالا سراغ شبکه نمایش خانگی رفته است.

چتربازی به سبک وسیاق رضا عطاران

به گزارش همشهری آنلاین، عامریان فیلم که پرفروش‌ترین فیلم‌های این سال‌ها را تولید کرده و سال گذشته فیلم «فسیل» را روی پرده داشت و امسال هم «تگزاس ۳» را در اکران دارد، بر اساس فیلمنامه‌ای که نویسنده ثابت این دفتر، حمزه صالحی نوشته، سریال «اجق وجق» را جلوی دوربین می‌برد. سریالی که محصول فیلم نت است.

عطاران و سریال نمایش خانگی

رضا عطاران گرچه شهرتش را با حضور در مجموعه‌های تلویزیونی به دست آورد، ولی خیلی در سال‌های اخیر بیشتر فیلم بازی کرده تا سریال. آخرین حضور عطاران در یک سریال تلویزیونی به سال‌های دور باز می‌گردد و در شبکه نمایش خانگی هم کم کار بوده است. بازی در فصل سوم سریال «قلب یخی» (۱۳۹۱)، حضور کوتاه در «عقاید یک آکتور سینما» (۱۳۹۲) و «دفتر یادداشت» (۱۴۰۲) کل کارنامه رضا عطاران در سریال‌های شبکه نمایش خانگی را تشکیل می‌دهد که این آخری مهم‌ترین حضور عطاران در این عرصه است. «دفتر یادداشت» واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت و حالا باید دید عطاران در «اجق وجق» چه خواهد کرد.

عامریان فیلم تقدیم می‌کند

موفقیت‌های ابراهیم عامریان با کمدی‌های عامه پسندی گره خورده که در تعدادی از آن‌ها رضا عطاران نقش اصلی اش را ایفا کرده است. دفتری که از انتهای دهه نود، با کمدی هایش گیشه را تسخیر کرد حالا برای رسیدن به موفقیت در شبکه نمایش خانگی وارد گود می‌شود. ابراهیم عامریان سریالش را با حضور تعدادی از عوامل ثابت کمدی‌های سینمایی اش خواهد ساخت که مهم ترینش حمزه صالحی فیلمنامه نویس «فسیل» و «تگزاس ۳» است.

از «گیجگاه» تا «اجق وجق»

عادل تبریزی که سال گذشته فیلم «گیجگاه» را روی پرده داشت کارگردان سریال «اجق وجق» خواهد بود. «گیج‌گاه» که با حضور حامد بهداد، سروش صحت، باران کوثری و جمشید هاشم‌پور در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت، اولین فیلمی است که با محوریت نوستالژی دهه هفتاد ساخته شده است. عادل تبریزی که سال‌ها دستیار کارگردان هایی، چون مسعود کیمیایی، داریوش مهرجویی، حمید نعمت الله و رضا درمیشیان بوده و سابقه کارگردانی مستند و تله فیلم و مجموعه تلویزیونی هم دارد، برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی سریال می‌سازد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار