| کد مطلب: ۶۰۰۸۳۸
لینک کوتاه کپی شد

دستور کار جدید پلیس برای شناسایی عامل مسمومیت دانش آموزان دختر / افزایش گشت‌های ویژه در مناطق خاص!

سخنگوی پلیس اعلام کرد: شناسایی و دستگیری عوامل مسمومیت تعدادی از دانش آموزان در دستور کار فوری پلیس قرار گرفته که به‌ محض دستیابی به شواهد و مدارک متقن به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

دستور کار جدید پلیس برای شناسایی عامل مسمومیت دانش آموزان دختر / افزایش گشت‌های ویژه در مناطق خاص!

آرمان ملی آنلاین ایسنا نوشت، مرکز اطلاع رسانی پلیس در متنی به نقل از سخنگوی فراجا اعلام کرد: فرماندهی کل انتظامی کشور ضمن ابراز تأسف از مسموم شدن تعدادی از دانش‌آموزان دختر، به اطلاع می‌رساند بلافاصله پس از دریافت گزارش های مربوط به این موضوع، بررسی تخصصی برای شناسایی و دستگیری عوامل آن در دستور کار فوری پلیس قرار گرفته که به‌ محض دستیابی به شواهد و مدارک متقن به اطلاع شهروندان عزیز خواهد رسید.

سخنگوی پلیس گفت: پلیس برای حفاظت و حراست از دانش‌آموزان و فرزندان عزیزمان در برابر اقدامات اخلالگران امنیت عمومی، تعداد گشت های ویژه و تخصصی ثابت و سیار را در اطراف مدارس و خوابگاه های دانشجویی افزایش داده است.

منتظرالمهدی ادامه داد:به همه هم میهنان به ویژه دخترانِ عزیزمان، اطمینان می‌دهیم که با همکاری دیگر دستگاه های کشور و به فضل وکرم الهی با عوامل این اقدامات مجرمانه برخورد قاطع و به این عمل مذبوحانه خاتمه بخشیده و امنیت و آرامش روانی را به جامعه باز می‌گردانیم.

وی بیان کرد: دانش‌آموزان نیز می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه پلیس ۱۱۰ اعلام و کمک رسانِ پلیسِ باشند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار