| کد مطلب: ۱۱۱۴۶۳۰
لینک کوتاه کپی شد

حمله سنگین حزب الله به مواضع ارتش اسرائیل

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک پایگاه نظامی اسرائیل را زیر آتش گرفته است.

حمله سنگین حزب الله به مواضع ارتش اسرائیل

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از مهر؛ حزب‌الله لبنان در بیانیه ای از حمله سنگین به پایگاه خربه ماعر و مواضع توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع رسانی جنگی حزب الله لبنان اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت در ساعت ۵ عصر امروز به وقت محلی روز دوشنبه ۲۹ آوریل ۲۰۲۴، آتش سنگینی روی پایگاه نظامی خربه ماعر و مواضع توپخانه و محل استقرار نظامیان دشمن و جنگ افزارهای آنها ریخت و با موشک و توپخانه آنها را هدف قرار داد.

این منابع بیان کردند که از صبح امروز تاکنون حداقل ۴۰ موشک از لبنان به سمت فلسطین اشغالی شلیک شده است. همچنین موشکهای ضدزره نیز شلیک شده است.

از سوی دیگر رسانه های رژیم صهیونیستی از شلیک سه موشک ضدزره از سوی حزب الله لبنان به شهرک المطله خبر دادند.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه ای در این باره اعلام کرد که مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در این شهرک هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به آنها وارد کرده است.

در این بیانیه آمده است: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن و در واکنش به حملات دشمن اسرائیلی به روستاهای جنوب لبنان و منازل که آخرین آن در شهرک الخیام بود، مرکز تجمع نظامیان دشمن صهیونیست در شهرک المطله هدف قرار گرفته است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار