| کد مطلب: ۱۰۶۵۷۹۶
لینک کوتاه کپی شد

نوبت به مشمولان اعزامی پایه خدمتی شهریورماه 1402 رسید

سازمان وظیفه عمومی خبر داد: تمامی مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ شهریور به محل و مراکز مندرج در برگ معرفی نامه مشمولان مراجعه کنند

نوبت به مشمولان اعزامی پایه خدمتی شهریورماه 1402 رسید

به گزارش آرمان ملی آنلاین، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ شهریور ماه سال ۱۴۰۲ دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان می‌بایست روز چهارشنبه یکم شهریور ماه سال ۱۴۰۲ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان اعزامی می‌بایست برگه واکسن مننژیت و دوگانه و اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

مهر نوشت: همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام رسان های داخلی (سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار