| کد مطلب: ۱۱۰۸۶۹۰
لینک کوتاه کپی شد

چطور توپ را گل نکردی موسی؟

مدافع دومتری دیگر این فرصت را نمی‌سوزاند!

مدافع مالیایی فولاد خوزستان در جریان بازی دوستانه تیمش مقابل صنعت نفت آبادان دو موقعیت ایده‌آل را از دست داد.

مدافع دومتری دیگر این فرصت را نمی‌سوزاند!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، موسی کولی‌بالی مدافع آفریقایی که سال‌ها است در فوتبال ایران حضور دارد، امسال هم پیراهن فولاد خوزستان را برتن می‌کند. او که به واسطه قد و قامت بلند خود و فیزیکی که دارد همواره روی ضربات ایستگاهی خطرناک است و گل‌های زیادی هم با ضربات سر خود بالاتر از مدافعان حریف به ثمر رسانده، در جریان بازی دوستانه دیروز تیمش دو موقعیت عالی را از دست داد.

دیدار دوستانه فولاد و نفت آبادان دیروز با تساوی بدون گل خاتمه یافت، اما قرمزپوشان اهوازی تیم برتر میدان بودند و موقعیت‌های بی‌شماری را روی دروازه حریف ایجاد کردند که نتوانستند از آنها استفاده کنند. بهترین فرصت گلزنی این بازی را موسی کولی‌بالی از دست داد.

مدافع پیش تاخته فولادی‌ها بعد از ارسال ضربه کرنر از جناح راست تیم خود با پرشی خوب روی هوا بلند شد؛ در حالی که توپ از دو مدافع نفت عبور کرده و سایر مدافعین و دروازه‌بان نفت آبادان هم فاصله‌شان زیاد بود، کولی‌بالی با یک اشاره با سر به توپ می‌توانست دروازه حریف را باز کند اما ضربه سر او در کمال ناباوری از کنار دروازه به بیرون زده شد!

حسرت کولی‌بالی بعد از گل نشدن این توپ صحنه‌های جالبی را در ورزشگاه اختصاصی فولاد ثبت کرد؛ جالب اینکه این مدافع پیش تاخته چند دقیقه بعد از این صحنه، یک فرصت دیگر را هم برای گلزنی به دست آورد که این‌بار هم ضربه سر او روی ارسال کرنر از بالای دروازه به بیرون رفت تا مشخص شود دیروز، روز او نبوده است!

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار