| کد مطلب: ۱۱۰۷۰۰۴
لینک کوتاه کپی شد

بالاترین در دنیا

فاش شد: دستمزد نجومی کیلیان امباپه در پاریس

کیلیان امباپه با دستمزد نجومی 72 میلیون یورو ناخالص در سال، بیشترین دریافتی را در فوتبال فرانسه و دنیا دارد.

فاش شد: دستمزد نجومی کیلیان امباپه در پاریس

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، مانند هر سال، روزنامه اکیپ فهرست دستمزد تمام بازیکنان لیگ یک فرانسه را منتشر کرد. مطابق انتظار، پاری سن ژرمن تیمی است که در رده بندی پیشتاز است و ده بازیکن آن در بین ده بازیکن پردرآمد در کل لیگ فرانسه هستند. 

اولین فوتبالیست این لیست که به پاریسی‌ها تعلق ندارد، ویسام بن یدر از موناکو است که با اوبامیانگ در رده یازدهم قرار دارد و ماهیانه 650000 یورو درآمد دارد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، کیلیان امباپه پردرآمدترین بازیکن لیگ است. پس از قراردادی که او در سال 2022 برای دو فصل امضا کرد، درآمد او به 6 میلیون یورو در ماه افزایش پیدا کرد، رقمی که او را به بازیکنی تبدیل می‌کند که بیشترین درآمد را در کل فوتبال اروپا دارد. در مجموع، کاپیتان تیم فرانسوی، دستمزد، 72 میلیون یورو ناخالص (36 میلیون یورو خالص بعد از کسر مالیات) در هر فصل به جیب می‌زند.

پس از امباپه، عثمان دمبله قرار دارد که دستمزد او مانند مارکینیوش، 1.12 میلیون یورو ناخالص در ماه است، در مجموع 13.44 میلیون یورو ناخالص در هر فصل. پس از آنها لوکاس هرناندز با 1.11 میلیون یورو در ماه و اشکرینیار با 1.1 یورو قرار دارند.

مارکو آسنسیو که در تابستان رئال مادرید را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرد، هشتمین بازیکنی است که بیشترین درآمد را در لیگ فرانسه دارد و حقوق ناخالص 850000 یورو در ماه دریافت می‌کند، یعنی 10.2 میلیون یورو ناخالص سالانه.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار