| کد مطلب: ۱۱۰۵۳۵۴
لینک کوتاه کپی شد

بایدن باز هم گاف داد

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه گاف‌هایش اینبار فراموش کرد که چند سالی است رئیس‌جمهور آمریکا است! رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه گاف‌های عجیبش طی سخنرانی دیگری که در شهر میلواکی برگزار شد، ناگهان اعلام کرد که «به تازگی روی کار آمده است».

بایدن باز هم گاف داد

به گزارش آرمان ملی به نقل از باشگاه خبرنگاران، جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه گاف‌های عجیبش طی سخنرانی دیگری که در شهر میلواکی برگزار شد، ناگهان اعلام کرد که «به تازگی روی کار آمده است».او در این سخنرانی فراموش کرد که چند سالی است که رئیس‌جمهور است.

او همچنین حین صحبت درباره تورم، باز هم گاف دیگری داد و گفت: «ما کمترین نرخ تورم را نسبت به هر منطقه‌ای در آمریکا داریم!» در حالی که در واقع می‌خواست بگوید آمریکا یکی از پایین‌ترین نرخ‌های تورم در جهان را دارد.ظاهراً منظور او سمت ریاست جمهوری بوده است. سخنرانی بایدن توسط کانال کاخ سفید در شبکه‌های اجتماعی پخش شد. بایدن در ژانویه ۲۰۲۱ پس از پیروزی در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ ریاست جمهوری را بر عهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری پراودا، سلسله اشتباهات بایدن در طول سخنرانی در میلواکی آخرین مورد از یک رشته گاف‌های فرمانده کل قوا بود و نگرانی‌ها در مورد "تیزبینی ذهنی" او در آستانه انتخابات آینده را افزایش داد.

 

 

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار