| کد مطلب: ۱۱۱۷۵۵۲
لینک کوتاه کپی شد

از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا کنون؛

بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه به همت کارکنان نفت و گاز مارون اجرا شد

مدیر امور مالی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون دوشنبه 24 اردیبهشت اعلام کرد که 72 پروژه با ارزشی بالغ بر 10 هزار و 500 میلیارد ریال از ابتدای سال 1402 تاکنون توسط کمیسیون مناقصات این شرکت تصویب و اجرا گردیده اند.

 بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه به همت کارکنان نفت و گاز مارون اجرا شد

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون ، زرین تاج مرادی حجم بالای کار را مصداق همت کارکنان و هدف گذاری نظام مند سازمان در راستای دستیابی به اهداف تولیدی به ویژه جهش تولید برشمرد و گفت: از ابتدای سال 1402 تاکنون 67 پروژه تک مرحله ای را بررسی کردیم که از این تعداد 34 پرونده به ارزش 7 هزار و 500 میلیارد ریال وارد فاز اجرایی شده و مابقی در دست بررسی هستند.

رئیس کمیسیون مناقصات شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون افزود: در بخش پرونده های دو مرحله ای نیز 77 پروژه را مورد ارزیابی قرار دادیم که از آنها 38 پروژه به ارزش بیش از 3 هزار و 10 میلیارد ریال اجرا و 39 پروژه دیگر را در دست انجام داریم.

مدیر امور مالی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون یادآور شد: اهداف و برنامه های سال جاری شرکت در بخش امور مالی بر پاسخگویی سریعتر، شتاب دهی به کارسازی اسناد مالی، بهره جویی از سامانه هایی همچون سادا و افزایش تعامل با مراجع ذیربط در راستای پشتیبانی بهینه تر از تولید و ایجاد بسترهای لازم برای جهش تولید متمرکز شده اند.

شایان ذکر است مدیریت امور مالی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با ثبت تراز مالی مثبت در سال های اخیر موفق به کسب جایزه ملی مدیریت مالی ایران نیز گردیده است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار