| کد مطلب: ۱۱۱۴۴۰۷
لینک کوتاه کپی شد

شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) پرچمدار دار عمل به مسئولیت های اجتماعی

شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) پرچمدار دار عمل به مسئولیت های اجتماعی و پیام آور امید، غرور و شادی در بین مردم شریف استان مرکزی است .

شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) پرچمدار دار عمل به مسئولیت های اجتماعی

آرمان ملی آنلاین - 26 مرداد 1399 آغاز یک دوره و تجربه جدید در زندگی مردم استان مرکزی و شهر اراک بود. روزی که پس از 18 سال تیم فوتبال آلومینیوم برای نخستین بار در تاریخ ورزش استان به لیگ برتر فوتبال راه یافت و شادی، نشاط و امید را به ارمغان آورد و مایه مباهات ورزش استان گردید که این مهم بار دیگر با راه یابی تیم فوتبال آلومینیوم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با برد خاطره انگیز در مقابل پرسپولیس تهران به عنوان یکی از تیم های قدرتمند کشور تداوم یافت.

بدون تردید حمایت های همه جانبه سهامداران و هیات مدیره محترم شرکت در کنار تلاش های خستگی ناپذیر کارگران ایرالکو و ارکان مدیریتی و فنی باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم در طی سال های متمادی شور، نشاط و انگیزه را در نوجوانان، جوانان و ورزش دوستان زنده نمود و حس زیبای غرور و شادی را برای مردم استان مرکزی به ارمغان آورد.

ایرالکو در کنار تولید فلز استراتژیک آلومینیوم علاوه برداشتن سیاست ‌های کاری مدون در زمینه تولید با درایت و همراهی سهامداران و هیات مدیره محترم شرکت و تأسیس باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم در راستای اهمیت به منافع جامعه و محیط پیرامون و با هدف حمایت از ورزشکاران، کشف و پرورش استعدادهای موجود در بین نونهالان، نوجوانان و جوانان در سطح استان و برای ایجاد روحیه شادابی و نشاط در قشرجوان، یکی از بارزترین نمادهای عمل به مسئولیت های اجتماعی در استان مرکزی و کشور را پی ریزی و زمینه بروز و ظهور استعدادهای مختلف ورزشی در استان را فراهم نمود.

سهامداران، اعضای محترم هیات مدیره و کارکنان پرتلاش در شرکت آلومینیوم ایران بر این باورند که مسئولیت اجتماعی یک سازمان نشان دهنده میزان تعهد آن به تأثیر فعالیت هایش در جامعه و محیط زیست و مشارکت آن در توسعه پایدار و در نظر گرفتن خواسته ها و انتظارات ذینفعان است و عمل به آن را نه از باب مسئولیت بلکه وظیفه می‌دانند.

اهتمام ویژه به مساله محیط زیست و فضای سبز و مشارکت در امر ورزش همگانی و قهرمانی و حمایت از ورزش کارگری در کنار ارائه خدمات به موسسات و انجمن های خیریه و مردم نهاد از دیگر فعالیت های مرتبط با مسئولیت های اجتماعی ایرالکو محسوب می شوند.

 

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار