| کد مطلب: ۱۰۶۲۳۱۹
لینک کوتاه کپی شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه حکمت در سال ۱۴۰۲ برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه حکمت صبا در روز شنبه ۳۱ تیر ماه با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی ، علی استادهاشمی معاون نظارت بیمه مرکزی جمهوی اسلامی ایران ، نماینده بیمه مرکزی ، نماینده شرکت فرابورس ، حسابرس مستقل و بازرس قانونی و اعضای هیات مدیره در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه حکمت در سال ۱۴۰۲ برگزار شد

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی بیمه حکمت، با توجه به گزارش عملکرد هیات مدیره ، نیما مومنی زاده مدیرعامل شرکت بیمه حکمت صبا ضمن اشاره به اقدامات خوب شرکت در یکسال گذشته ، به رشد حق بیمه تولیدی از سوی شرکت و نیز کنترل خسارت در این مدت اشاره کرد. وی با تشریح اینکه شرکت بازدهی مناسبی در حوزه سرمایه گذاری را تجربه نموده است ، گفت : این بازدهی در کنار کنترل حساب شده هزینه های شرکت ، نشانگر عملکرد خوب این شرکت در حوزه های مختلف در یکسال اخیر می باشد.

لازم به توضیح است ، نظر به گزارش عملکرد هیات مدیره ، شاخص های کلیدی شرکت بیمه حکمت صبا طی سال ۱۴۰۱ ، رکوردهای جدیدی را در این شرکت ثبت نموده به طوریکه رشد فروش ۸۱ درصد افزایش و نسبت خسارت ۵۴ درصد نسبت به سال قبل ثابت بوده است.

همچنین ضریب خسارت کاهش ۳ درصدی را تجربه نموده است.

آمارها نیز نشان می دهد که درآمدهای سرمایه گذاری و غیرعملیاتی شرکت بیمه حکمت صبا ، با بازده مناسب ۶۰ درصدی مواجه گردیده است.

گفتنی است ، پس از استماع گزارش هیات مدیره در مورد صورت های مالی ، انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل، انتخاب روزنامه های کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت ، تعیین پاداش هیات مدیره مربوط به سال مالی ۱۴۰۱ و حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره برای سال ۱۴۰۲ مطرح و مورد تصویب واقع گردید.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار