| کد مطلب: ۱۰۶۱۲۵۷
لینک کوتاه کپی شد

در مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه البرز؛

به ازای هر سهم ۱۴۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه البرز با حضور ۹۸/۷۲ درصدی سهامداران این شرکت، اعضای هیات‌مدیره و نمایندگان بیمه مرکزی،‌ سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی برگزار و عملکرد هیات‌مدیره، ترازنامه و صورت‌های مالی این شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ از سوی صاحبان سهام حاضر در جلسه تصویب و به ازای هر سهم ۱۴۰ ریال سود بین سهامداران توزیع شد.

به ازای هر سهم ۱۴۰ ریال سود تقسیم شد

آرمان ملی آنلاین - مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز در این مجمع رشد حق بیمه تولیدی شرکت را در سه ماهه اول سال جاری با رقم ۳۹۰۰ میلیارد تومان، ۱۲۶ درصد دانست و گفت: با مدیریت مناسب ریسک در بخش فنی  نسبت خسارت هم از ۶۲ درصد به ۳۹ درصد تقلیل یافت .

به گفته موسی رضایی سود خالص شرکت در سه ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۸ درصد رشد داشته و ارزش روز سهام بیمه البرز هم با ۵۰ درصد افزایش  در سه ماهه سال جاری نسبت به سه ماهه اول سال گذشته از رقم ۲۱۷ تومان به ۳۲۵ تومان رسیده است.

وی با اشاره به لزوم سرلوحه قراردادن بیانات مقام معظم رهبری در راستای کنترل تورم و افزایش تولید افزود: بیمه البرز با ارائه محصولی جدید با نام شوکا که دارای اثر تورمی معکوس است سعی بر اثرگذاری در چرخه اقتصاد و کنترل تورم دارد و علاوه بر این با فراهم کردن زیرساخت های هوشمند سازی و حرکت در این مسیر به دنبال کاهش تخلفات و از بین رفتن رقابت غیرحرفه ای است.

حضور بیمه البرز در بازارهای بین المللی به عنوان راهبر صنعت بیمه یکی دیگر از موضوعاتی بود که مدیرعامل بیمه البرز بر آن تاکید کرد و از کسب مجوز تاسیس دو شرکت بیمه متعارف و اتکایی در سوریه خبر داد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار