| کد مطلب: ۱۱۱۹۷۵۱
لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس مهاجم استقلال را به دام انداخت

پرسپولیس در تعطیلات نیم‌فصل برای جذب محمدجواد آقایی‌پور، مهاجم استقلال خوزستان نامه زد اما این باشگاه برای رضایتنامه او رقم سنگینی را طلب کرد و باعث شد این باشگاه عقب‌نشینی کند.

پرسپولیس مهاجم استقلال را به دام انداخت

به گزارش آرمان ملی آنلاین، در این میان خود آقایی‌پور هم تلاش زیادی کرد تا رضایتنامه‌اش را از باشگاه اهوازی بگیرد که موفق نشد. اما این بازیکن در بازی جمعه شب تیمش با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی عملکرد خیلی خوبی داشت و بار دیگر توجه اوسمار را به خود جلب کرد. مربی برزیلی اگرچه هنوز بحث ماندنش در پرسپولیس قطعی نشده اما به دستیاران ایرانی‌اش تاکید کرده که آقایی‌پور می‌تواند خرید خوبی برای پرسپولیس باشد. این مهاجم تحت قرارداد باشگاه استقلال خوزستان است اما در صورت سقوط این تیم به لیگ یک، احتمال اینکه باشگاه اهوازی تصمیم به فروش مهاجم جوانش بگیرد، زیاد است. در این میان غیر از پرسپولیس باشگاه‌های استقلال، تراکتور و سپاهان هم در نیم‌فصل خواهان آقایی پور بودند و احتمالا در تابستان هم آنها به دنبال خرید او باشند.

در این شرایط پرسپولیس برای جذب آقایی‌پور باید با برخی باشگاه‌های متمول رقابت کند. آقایی‌پور قابلیت بازی در کناره‌ها و خط حمله را دارد و قبل از اینکه به استقلال خوزستان بیاید با مصدومیت‌های متعددی دست‌وپنجه نرم می‌کرد اما در فصلی که گذشت توانست با درخشش در ترکیب آبی‌پوشان توجه یحیی گل‌محمدی و بعد از آن اوسمار ویرا را به خود جلب کند

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار