| کد مطلب: ۱۱۱۹۷۰۲
لینک کوتاه کپی شد

تصویر باورنکردنی از دو بازیکن پر اشتباه پرسپولیس در رختکن/ عکس

تصویر عجیبی از رختکن پرسپولیس و دو بازیکن این تیم در زمان کامبک سرخ‌ها منتشر شده است.

تصویر باورنکردنی از دو بازیکن پر اشتباه پرسپولیس در رختکن/ عکس

به گزارش آرمان ملی آنلاین، تیم پرسپولیس شب گذشته از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر در نیمه نخست تقابل با استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی و مقابل چشم صدها هوادارش با دریافت سه گل از تیمه ته جدولی لیگ غافلگیر شد تا بازیکنان این تیم در شوک فرو بروند.

فرشاد فرجی که به دلیل غیبت گیورگی گولسیانی از ابتدا در ترکیب سرخ‌ها قرار گرفته بود نمایش ضعیفی از خود نشان داد و روی گل‌های خورده مقصر بود و سروش رفیعی که در بازگشت به ترکیب پرسپولیس تصور می‌شد نمایش خوبی از خود نشان دهد عملکرد خوبی نداشت. به نظر می‌رسد همین موضوع باعث شد اوسمار در بین دو نیمه این دو بازیکن را در رختکن نگه دارد و مانع حضور آنها در زمین مسابقه شود.

در نهایت تغییرات اوسمار جواب داد و مربی برزیلی از یک شکست تحقیرآمیز یک پیروزی تاریخی ساخت آن هم در حالیکه رقیب سنتی یعنی استقلال صدرنشین در طرف دیگر مقابل نساجی به تساوی رسیده بود و رسیدن به سه امتیاز برای پرسپولیس به صدرنشینی ختم شد تا سرنوشت قهرمانی حالا به دست شاگردان سومار بیفتد.

اما تصویر جالبی از سروش رفیعی و فرشاد فرجی در رختکن پرسپولیس در لحظات پایانی بازی منتشر شده است که استرس شدید این دو بازیکن را در حال تماشای کامبک پرسپولیس نشان می‌دهد.

چهره خیره سروش به تلویزیون رختکن و سجده شکر فرجی حال و هوای عجیب شب دراماتیک پرسپولیس را به تصویر کشیده است.

335856

منبع : خبر ورزشی

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار