| کد مطلب: ۱۱۱۹۱۰۴
لینک کوتاه کپی شد

تنها هنر اوسمار کپی کاری از روی دست یحیی است!

​مهاجم سابق پرسپولیس در برنامه سرمربی این تیم برای فصل آتی جایی نخواهد داشت.

تنها هنر اوسمار کپی کاری از روی دست یحیی است!

بعد از عملکرد قابل قبول اوسمار ویرا روی نیمکت پرسپولیس به زودی قرارداد این مربی برزیلی با سرخ‌پوشان تمدید خواهد شد تا این مربی در لیگ بیست و چهارم نیز روی نیمکت قرمز‌ها بنشیند.

 

اولویت نخست اوسمار حفظ بازیکنان کنونی این تیم و تمدید قرارداد بازیکنان است. این مربی قصد دارد شاکله اصلی تیم را حفظ کند و بعد از آن به سراغ تقویت پرسپولیس در پست‌های مدنظره خود برود. این مربی به زودی لیست مورد نظر خود را بعد از تمدید قراردادش به باشگاه ارائه خواهد داد تا مدیریت باشگاه برای جذب بازیکنان مورد نظر وی اقدام کند.

مهدی عبدی مهاجم سابق قرمز‌ها که در تابستان سال گذشته با نظر یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق این تیم با قراردادی قرضی راهی تراکتور شده بعد از اتمام فصل می‌تواند به پرسپولیس بازگردد، اما این مهاجم با یک معضل مهم روبه‌رو خواهد بود. وی یکی از بازیکنانی‌ست که اوسمار علاقه‌ای به او ندارد و این بازیکن هیچ جایی در برنامه‌های این مربی برزیلی نخواهد داشت. هرچند عبدی از ناحیه مینیسک دچار مصدومیت شده و هنوز مشخص نیست چه مدت از میادین دور خواهد بود، اما با این شرایط او بعد از رهایی از مصدومیت باید به فکر تیمی غیر از پرسپولیس باشد و در لیگ بیست و چهارم لباس تیمی غیر از سرخ‌پوشان پایتخت را برتن کند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار