| کد مطلب: ۱۱۱۴۷۴۴
لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس با این داور به سپاهان نمی بازد!

پرسپولیس تا حالا با قضاوت بیژن حیدری به سپاهان نباخته است.

پرسپولیس با این داور به سپاهان نمی بازد!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، با اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال،حساس ترین بازی های این هفته فوتبال ایران به برادران حیدری رسید. پیام در تبریز بازی استقلال و تراکتور را سوت می زند و دکتر بیژن هم در تهران دیدار فوق العاده حساس پرسپولیس و سپاهان را قضاوت می کند. دکتر بیژن تا به حال ۶ بار این بازی بسیار مهم را سوت زده و نکته جالب توجه اینجاست که پرسپولیس هیچ وقت با قضاوت بیژن حیدری به سپاهان نباخته است.

بنا بر گزارش خبر ورزشی، در لیگ پانزدهم، بازی پرسپولیس و سپاهان با داوری حیدری با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در لیگ شانزدهم پرسپولیس با قضاوت دکتر بیژن موفق شد ۳ بریک از سد سپاهان عبور کند. در لیگ هجدهم بازی دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید و در لیگ بیستم هم دو تیم با داوری بیژن حیدری به تساوی یک بر یک رسیدند.

در لیگ بیست و یکم پرسپولیس موفق شد دو بر یک سپاهان را شکست دهد و آخرین دیدار دو تیم با قضاوت دکتر حیدری هم سال قبل در جریان بازی های جام حذفی بود. جایی که دو تیم در نقش جهان به مصاف هم رفتند و شاهد یکی از زیباترین تقابل های دو تیم در چند سال اخیر بودیم. این بازی در نهایت بعد از تساوی دو بر دو در جریان ۹۰ دقیقه، به وقت های اضافه رفت و این پرسپولیس بود که موفق شد با زدن دو گل دیگر در وقت های اضافه، سپاهان را شکست دهد و به مرحله بعد صعود کند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار