| کد مطلب: ۱۰۶۴۸۷۷
لینک کوتاه کپی شد

بازیکن باانگیزه استقلال در فهرست ثابت نکونام جا خوش کرد + عکس

حضور ابوالفضل جلالی در هفته اول لیگ با نظر جواد نکونام در ترکیب ثابت آبی‌ها به او انگیزه بالایی بخشید تا خود را برای بازی های بعدی استقلال آماده کند.

بازیکن باانگیزه استقلال در فهرست ثابت نکونام جا خوش کرد + عکس

به گزارش آرمان ملی آنلاین، ابوالفضل جلالی که فصل گذشته از سوی ریکاردو ساپینتو زیاد به بازی گرفته نشد و به همین خاطر قصد جدایی داشت، در هفته اول لیگ با نظر جواد نکونام در ترکیب ثابت آبی‌ها به میدان رفت و عملکرد فوق العاده‌ای نیز به نمایش گذاشت.

به نقل از ورزش سه، عملکرد خوب جلالی در بازی هفته اول استقلال مقابل نفت آبادان تحسین کارشناسان را در پی داشته و حالا مشخص شده که چرا جواد نکونام از میان جعفر سلمانی و ابوالفضل جلالی، بازیکن جوان‌تر خود را انتخاب کرده است.

جلالی در تمرین عصر یکشنبه استقلال نیز با انگیزه و روحیه بالا کار خود را جلو برد. این بازیکن چپ‌پا در حالی که وزنه در دست داشت، در دقایقی از تمرین کار کرد تا فشار بیشتری را تحمل کند و بهتر آماده مسابقه با ملوان شود.

ابوالفضل جلالی2

او حالا با شرایط مناسب خود را برای دیدار روز پنجشنبه استقلال مقابل ملوان می‌کند. با توجه به عملکرد خوب جلالی در بازی گذشته، انتخاب اول و مهم نکونام برای مسابقه این هفته نیز در جناح چپ همین بازیکن است و باید دید او در بازی این هفته چه شرایطی از نظر فنی و جسمانی خواهد داشت.

ابوالفضل جلالی1

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار