| کد مطلب: ۱۰۶۴۷۴۵
لینک کوتاه کپی شد

راهکار عجیب عربستان برای ورود جیمی جامپ ها به زمین فوتبال

ورود جیمی جامپ‌ها به زمین دغدغه کمیته انضباطی فوتبال عربستان شده است، آنها در تلاش اند با جریمه های سنگین از این اتفاقات جلوگیری کنند.

راهکار عجیب عربستان برای ورود جیمی جامپ ها به زمین فوتبال

به گزارش آرمان ملی آنلاین، فوتبال عربستان با حضور کریستیانو رونالدو در میانه فصل قبل پروژه جدیدش را کلید زد و حالا اخبار نقل و انتقالات فوتبال عربستان بیشتر از قبل مورد توجه اهالی فوتبال در دنیا قرار گرفته است.

به نقل از ورزش سه، کریم بنزما، ساویچ، مندی، ریاض محرز، فیرمینیو، فابینیو، هندرسون، فرانک کسیه، مالکوم، نوس و سادیو مانه از جمله ‌هایی هستند که در همین تابستان راهی لیگ عربستان شده‌اند تا به ساخت لیگ جذاب کمک کنند، لیگی که شب گذشته با پیروزی الاهلی در افتتاحیه مسابقات با هت‌تریک بابی فیرمینیو آغاز شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان در خصوص حضور جیمی‌جامپ بیانیه‌ای صادر کرد و عنوان کرد جریمه حضور هر جیمی جامپ ۱۰۰ هزار ریال عربستان معادل ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خواهد بود و تیمی که جیمی جامپ متعلق به آن باشگاه است باید این مبلغ را بپردازد.

با حضور‌ستاره‌ها در فوتبال عربستان احتمال حضور جیمی جامپ‌ها در وسط بازی‌ها افزایش یافته تا تماشاگران خود را به ستاره‌های فوتبال در میانه زمین برساند اما تصمیم اخیر باعث خواهد شد این اتفاقات کمتر شود و‌ قطعا هیچگاه تمام نمی‌شود.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار