| کد مطلب: ۱۰۶۳۷۸۱
لینک کوتاه کپی شد

ادعای عجیب فتح الله زاده؛ اخراج ساپینتو خواسته چه کسی بود؟

علی فتح الله زاده مدیرعامل اسبق استقلال، می‌گوید: هواداران استقلال وقتی او را می‌دیدند، خواستار اخراج ساپینتو بودند.

ادعای عجیب فتح الله زاده؛ اخراج ساپینتو خواسته چه کسی بود؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بسیاری از هواداران استقلال تا روز آخر از ریکاردو ساپینتو حمایت کردند اما به هر حال نمی‌توان این واقعیت را کتمان کرد که بخشی از هواداران هم بعد از شکست این تیم مقابل پرسپولیس در لیگ برتر از آینده مرد پرتغالی ناامید شده و خواستار اخراج او شدند.

به نقل از فارس، نتایج نظرسنجی‌هایی که در همان مقطع برگزار می‌شد کاملاً بیانگر این موضوع بود که برخی از هواداران استقلال از عملکرد فنی ریکاردو ساپینتو راضی نیستند. البته بیشتر انتقاد آنها به مسائل مدیریتی بود و اینکه بازیکنان هم ماه‌ها بود پولی نگرفته بودند.

همه این مسائل دست به دست هم داد تا استقلال فصل را با ناکامی تمام کند اما حالا فتح الله زاده می‌گوید هواداران استقلال وقتی او را می‌دیدند، خواستار اخراج ساپینتو بودند که به نظر می رسد این حرف‌ او خیلی هم غلط نیست.

آنچه مسلم است در مورد ریکاردو ساپینتو نظر همه هواداران استقلال یکسان نبود و بخشی از آنها خواستار اخراج این مربی پرتغالی حداقل بعد از دربی لیگ برتر شدند. ساپینتو در نهایت فینال جام حذفی را هم به پرسپولیس باخت و با ناکامی از استقلال رفت هرچند که مشکلات مدیریتی استقلال خیلی به او و تیمش لطمه زد.

گفتنی است ساپینتو اواسط فصل گذشته با پیروزی مقابل نساجی سوپرجام فصل گذشته را فتح کرده بود.

ساپینتو اکنون در تیم آپوئل قبرس، هدایت این تیم را برعهده دارد.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار