| کد مطلب: ۱۰۶۳۱۵۹
لینک کوتاه کپی شد

مذاکره استقلال با مدافع خارجی جدی شد | بازیکن جدید آبی‌ها از کجا می‌آید؟

به نظر می‌رسد جدایی عارف غلامی از باشگاه استقلال جدی است و به همین دلیل این باشگاه درصدد است یک مدافع خارجی را برای فصل جدید جایگزین این بازیکن کند. به همین منظور مذاکراتی در این زمینه آغاز شده است.

به گزارش آرمان ملی آنلاین، عارف غلامی ظهر امروز با انتشار یک استوری طولانی، از توافق با یک تیم خارجی خبر داد. او مدعی شد که پیش قراردادی را با یک تیم به امضا رسانده ولی تا پنج روز زمان دارد که در صورت توافق با استقلال، از پیوستن به آن تیم خارجی خودداری کرده و در جمع آبی پوشان ماندگار شود.

با وجود این مسئله، اما به نظر می رسد که غلامی و استقلال فاصله زیادی برای توافق دارند. چرا که نکونام از مدیران باشگاه خواسته است تا مقدمات حضور یک مدافع خارجی را در جمع آبی ها را فراهم آورند.

در همین خصوص نیز استقلالی ها در حال بررسی رزومه و کارنامه چند مدافع خارجی هستند و جواد نکونام با وسواس بالایی در حال انتخاب بهترین گزینه برای پر کردن جای غلامی است و حتی از صبح امروز نیز نام هایی در فضای مجازی منتشر شد.

در روزهایی که مدیران استقلال تلاش می کنند تا قرارداد با اسپانسر جدید را به امضا برسانند، علی خطیر می تواند با پیش پرداخت حاصل از توافق با این اسپانسر را برای جذب بازیکنان خارجی جدید هزینه کند. باید دید در نهایت چه اتفاقی در قلب خط دفاعی استقلال رخ می دهد و نکونام کدام بازیکن را برای حضور در این پست انتخاب می کند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار