| کد مطلب: ۱۰۶۱۰۶۷
لینک کوتاه کپی شد

علیرضا رضایی بر سر دو راهی | احتمال جدایی او از استقلال قوت گرفت

درحالی که علیرضا رضایی یکسال دیگر با آبی‌پوشان قرارداد دارد خبرهایی حاکی از جدایی این دروازه بان از استقلال، به گوش می رسد.

علیرضا رضایی بر سر دو راهی | احتمال جدایی او از استقلال قوت گرفت

به گزارش آرمان ملی آنلاین، علیرضا رضایی دروازه‌بان 24 ساله استقلالی‌ها یکسال دیگر با آبی‌پوشان قرارداد دارد و در تمرینات این تیم هم حضور یافته است؛ او اما دوست دارد در تیمی باشد که بتواند بیشتر بازی کند و به همین خاطر احتمالا شاهد جدایی اش خواهیم بود.

به نقل از ورزش سه، جواد نکونام سرمربی استقلال تصمیم گرفته از بین یک گلر خارجی و سیدحسین حسینی یک نفر را به عنوان گلر اول برگزیند و از طرفی جذب محمدرضا خالدآبادی دروازه‌بان تیم امید و هوادار هم مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

در این شرایط رضایی با وجود اینکه با استقلال قرارداد دارد، اما در آستانه جدایی قرار می‌گیرد و احتمالا فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند.

رضایی پیشنهادهایی از چند تیم لیگ برتری دریافت کرده؛ پیشنهادهایی که او باید در روزهای آینده به بررسی آنها به همراه مدیران باشگاه بپردازد و یکی را انتخاب کند. اولویت رضایی برای فصل جدید حضور در یک تیم لیگ برتری به عنوان دروازه‌بان اول است تا بتواند به صورت ثابت به میدان برود و به همین خاطر احتمالا شاهد پیوستن او به یکی از تیم‌های میانه جدولی لیگ برتر خواهیم بود.

باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی پیرامون رضایی رخ می‌دهد و در نهایت این گلر فصل جدید را با پیراهن چه تیمی شروع خواهد کرد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار