| کد مطلب: ۱۰۶۵۸۰۳
لینک کوتاه کپی شد

مدافع مصدوم استقلال به بازی دربی می‌رسد؟

آرمین سهرابیان، مدافع تیم استقلال که دچار مصدومیت شدیدی شده بود، دو بازی آینده این تیم را از دست داد ولی با تلاش کادر پزشکی پیش‌بینی می‌شود که به بازی دربی مقابل پرسپولیس برسد.

مدافع مصدوم استقلال به بازی دربی می‌رسد؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، آرمین سهرابیان که با مصدومیت کشیدگی همسترینگ روبه رو شده و دیدار گذشته استقلال مقابل ملوان را از دست داد، فعلا قادر به همراهی تیمش نیست.

سهرابیان این روزها تمرینات فیزیوتراپی را زیر نظر کادرپزشکی استقلال سپری می کند و نه تنها مقابل سپاهان در بازی حساس این هفته غایب است که توان همراهی آبی پوشان در مصاف هفته چهارم با استقلال خوزستان را نیز ندارد.

مدافع باتجربه استقلالی ها در روزهای اینده برای بازگشت به شرایط جسمانی مناسب تلاش می کند. با توجه به وقفه ای که به خاطر فیفادی شهریور و بازی های دوستانه تیم ملی در لیگ پیش می آید، سهرابیان فرصت خوبی دارد تا در چند هفته بعد بهبود یابد و از هفته پنجم در خدمت تیمش باشد.

آرمین سهرابیان به استقلال پیوست

با توجه به اینکه استقلال بعد از تعطیلی لیگ در هفته پنجم مقابل پرسپولیس در دربی تهران قرار می گیرد، به نظر می رسد سهرابیان تا ان زمان شرایط بازی کردن را به دست بیاورد و در دربی برای استقلال به میدان برود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار