| کد مطلب: ۶۰۲۶۷۴
لینک کوتاه کپی شد

ممنوعیت انتشار تصویر فرشته حسینی با این علامت دست + تصویر

ممنوعیت انتشار تصویر فرشته حسینی با این علامت دست + تصویر

تهیه‌کننده دسته دختران: تصویر فرشته حسینی با نشان دادن علامت پیروزی ممنوع است (+عکس)
باید همه این زنان را با پوشش شبیه چادر نشان می‌دادیم؟! ما امروز عکس فرشته حسینی که انگشت اش را به نشانه پیروزی بالا برده نمی‌توانیم در سطح شهر نشان دهیم چون می‌گویند ممنوع است.
سینما دیلی نوشت: محمدرضا منصوری تهیه کننده فیلم دسته دختران در گفت‌وگو با امیرعباس صباغ در برنامه این هفته سینما معیار گفت:«اتهام ما این بود که وقتی تهیه کننده فیلم حزب اللهی نیست اصلا چرا باید سراغ ساخت چنین فیلمی با این موضوع رفت!

چرا تاریخ نمی‌خوانید که ببینید در هفته اول جنگ در سال ۵۹ که حدود ۱/۵ سال از انقلاب اسلامی گذشته بود و ما هیچ خط کشی در جامعه نداشتیم چه زنانی روبه‌روی دشمن ایستادند! باید همه این زنان را با پوشش شبیه چادر نشان می‌دادیم؟! ما امروز عکس فرشته حسینی که انگشت اش را به نشانه پیروزی بالا برده نمی‌توانیم در سطح شهر نشان دهیم چون می‌گویند ممنوع است...

هفته اول جنگ خانم‌ها چه گرایشاتی داشتند و از چه طبقاتی بودند و چگونه جنگیدند؟ اشکالی دارد یک خانم اینها را نشان دهد و به نسل امروز بگوید با هر پوشش و از هر طبقه و قشری کنار هم بودیم و اگر باز هم اتفاقی برای این کشور بیوفته باز هم همه از آن دفاع خواهند کرد؟»

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار