| کد مطلب: ۱۰۶۵۱۹۶
لینک کوتاه کپی شد

بازگشت بازیگر پیشکسوت سینما به جلوی دوربین

رضا رویگری پس از وقفه طولانی مدت و گذران یک دوره بیماری و نقاهت، با حضور در فیلم کوتاه «سیمرغ»، روز گذشته به مقابل دوربین رفت.

بازگشت بازیگر پیشکسوت سینما به جلوی دوربین

به گزارش آرمان ملی آنلاین، فیلمبرداری فیلم کوتاه «سیمرغ» به کارگردانی بابک برجسته با تکمیل گروه بازیگران و عوامل پشت دوربین از روز گذشته در تهران و در لوکیشنی واقع در تجریش آغاز شده است.

به نقل از ایرنا، رضا رویگری، عباس محبوب، کورش بهزادی، سیاوش جعفری، مرجان امینایی بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

«سیمرغ» که با مضمونی پلیسی و به سفارش ناجا تولید می‌شود در خلاصه داستانش آمده: سرگرد صادقی در حال گشت‌زنی با خودرو پلیس به اتومبیلی که مقابل در خانه‌ای پارک شده مشکوک و متوجه درگیری بین یک زن و شوهر جوان می‌شود...

دیگر عوامل اصلی این فیلم کوتاه عبارت هستند از: تهیه‌کننده: بابک برجسته، مشاور کارگردان: نیما شاهرخ‌شاهی، مدیرتصویربرداری: رومل ایلیه‌زاده، مدیر صدابرداری: مسعود شاهوردی، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد، دستیار تهیه: هادی یاس، مدیر تدارکات: محمود اسکندری، مدیر مالی: بهاره خلیلی، منشی صحنه: آرزو قربانی، عکس: امین وزیری، طراح گریم: مهنا قربانی، دستیار کارگردان: علی کشاورز، مشاوران انتظامی: سرهنگ داود پیرانی، سرهنگ جواد اصغرزاده، هماهنگی انتظامی: سرگرد شریفی.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار