| کد مطلب: ۱۰۶۳۷۹۳
لینک کوتاه کپی شد

کتاب جدیدی از استیون هاوکینگ افسانه‌ای برای کودکان منتشر می‌شود

«تو و کیهان»کتاب مصور جدیدی از «استیون هاوکینگ» است که شش سال پس از درگذشت این فیزیکدان معروف، برای کودکان منتشر می‌شود.

 کتاب جدیدی از استیون هاوکینگ افسانه‌ای برای کودکان منتشر می‌شود

به گزارش آرمان ملی آنلاین، به نقل از گاردین، انتشارات پافین اعلام کرد کتاب مصور «تو و کیهان» با همکاری «لوسی هاوکینگ»، دختر پروفسور فقید نوشته شده و «شین لی» آن را به تصویر کشیده است،

«تو و کیهان» اقتباسی از کتاب «پیام روز زمین» است که پس از مرگ «هاوکینگ» و در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و با تکیه بر سخنان «هاوکینگ» بر حل چالش‌های بزرگ، نقش علم و فناوری و آینده بشریت تمرکز دارد و کودکان را ترغیب می‌کند تا سؤالات بزرگی درباره زمین و کیهان بپرسند.

«لوسی هاوکینگ» در بیانیه‌ای عنوان کرد: «تو و کیهان» کتابی تخیلی و فراگیر است که کار خارق‌العاده پدرم در علم را برای خوانندگان در هر سنی زنده می‌کند. ترکیب سخنان پدرم با تصاویر خیره‌کننده، جوان‌ترین دانشمندان را مجذوب خود می‌کند و کنجکاوی آن‌ها را در مورد کیهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم برمی‌انگیزد. 

«استیون هاوکینگ» که در مارس ۲۰۱۸ درگذشت، تعدادی کتاب پرفروش از جمله «تاریخچه مختصر زمان» در طول زندگی خود منتشر کرد. او همچنین با دخترش در مجموعه‌ای از کتاب‌های کودکان همکاری کرد که با کتاب «کلید مخفی جهان» که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد، آغاز شد.

«روث نولز»، مدیر انتشارات پافین نیز درباره این کتاب گقت: این کتاب تصویری ویژه از سخنان استیون است که برای خوانندگان جوان کاملا توضیح داده شده و الهام‌بخش کودکان در همه‌جاست تا به جهان اطراف خود نگاه کنند و شگفت‌زده شوند.

کتاب مصور «تو و کیهان» قرار است در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۴ منتشر شود.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار