| کد مطلب: ۱۰۶۰۸۹۷
لینک کوتاه کپی شد

اولین فیلم به کارگردانی سوپراستار سینمای ایران ساخته می‌شود

باوجود خبرهای ضد و نقیض درباره پروژه «سگ» به کارگردانی ابوالفضل پورعرب، این سریال، در روزهای آتی تولید خود را ادامه خواهد داد.

اولین فیلم به کارگردانی سوپراستار سینمای ایران ساخته می‌شود

به گزارش آرمان ملی آنلاین، خبرهای ضد و نقیض از عاقبت فیلم «سگ»به کارگردانی ابوالفضل پورعرب در فضای‌مجازی مطرح می‌شود؛ اما تهیه‌کننده آن می‌گوید هیچ توقفی در کار نیست.

به نقل از موج، خبرهای ضد و نقیض درباره فیلم «سگ» به کارگردانی ابوالفضل پورعرب مطرح می‌شود. از همان روزی که او در بیمارستان بستری شد و حتی در ایام عید قربان هم تصویری در فضای‌مجازی دست به دست شد که آن هم واقعیت نداشت.

برخی در کانال‌های مجازی شیطنت کرده بودند ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بستری شده و این بازیگر پیشکسوت با انتشار تصویری از خود و مادرش به این شایعات پایان داد. بعد از آن برخی از کانال‌های مجازی روی آوردند به حاشیه‌سازی و شایعه‌پراکنی درباره فیلم «سگ» که توقف آن را رسانه‌ای کردند. اما این شایعه هم واقعیت ندارد.

گفته می‌شود قرار است ابوالفضل پورعرب در صورت فراهم شدن شرایط تولید، امسال سریالی را در یکی از پلتفرم‌های شبکه نمایش‌خانگی کارگردانی کند.

ابوالفضل پورعرب بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون این روزها دوباره به کار برگشته و مستند داستانی «سگ» در روزهای آتی تولید خود را ادامه خواهد داد.

ابوالفضل پورعرب بازیگر ۶۱ ساله سینما بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت می‌کند و فیلم‌های ماندگاری همچون «عروس»، «نرگس»، ‌ «چهره»، «دست‌های آلوده»، «غریبانه» و «مردی شبیه باران» را در کارنامه خود دارد.

سریال نمایش خانگی «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی از جمله آثار پربازدید او در سال‌های اخیر بوده است. پورعرب در فیلم توقیفی «کاناپه» به کارگردانی کیانوش عیاری نیز بازی کرده و فیلم «غیبت موجه» او که به کارگردانی عباس رافعی ساخته شده هنوز موفق به گرفتن پروانه نمایش نشده است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار