| کد مطلب: ۱۱۰۸۳۰۳
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات جدید از فوت دکتر پرستو بخشی در نورآباد

دادستان عمومی و انقلاب دلفان آخرین جزئیات از فوت دکتر «پرستو بخشی» در بیمارستان نورآباد را مطرح کرد.

جزئیات جدید از فوت دکتر پرستو بخشی در نورآباد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، دکتر پرستو بخشی، متخصص قلب و عروق، با شماره نظام پزشکی ۱۴۹۱۴۴ متولد ۱۳۶۸ بود که خبر درگذشت او در بیمارستان دلفان ۴فروردین ۱۴۰۳ منتشر شد.

فوت دکتر بخشی روزهای اخیر در صدر اخبار رسانه‌های کشور قرار گرفته‌ و خبرنگار تسنیم آخرین جزئیات از پروندۀ درگذشت این پزشک را با دادستان عمومی و انقلاب دلفان مورد واکاوی قرار داده‌است.

یونس آزادپور در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم گفت که پرونده‌ای اولیه مطابق موازین قانونی و به‌علت عدم اعلام نظریۀ پزشکی قانونی با عنوان مرگ مشکوک در شعبۀ بازرسی این شهرستان برای فوت دکتر بخشی تشکیل شده‌است.

او با اعلام اینکه هیچ‌گونه مورد جنایی در محل کشف جسد دکتر بخشی یافت نشده‌است، اضافه کرد که شواهدی مبنی‌بر خودکشی این پزشک وجود دارد.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان تأکید کرد که پروندۀ فوت دکتر بخشی به پزشکی قانونی لرستان ارسال شده‌است و نتیجۀ بررسی علت فوت این پزشک طی چند روز دیگر اعلام می‌شود.

آزادپور گفت که دکتر بخشی به‌دلیل فوت پدرومادر و برخی مشکلات به وزارت بهداشت برای انتقال طرح پزشکی از لرستان به تهران مراجعه کرده‌است، اما موفق به تغییر محل طرح خود نشده‌است.

او با اعلام اینکه دکتر بخشی چند ماه گذشته برای گذران طرح به بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد اعزام شده‌‌است، یادآور شد که این پزشک از روز نخست سال ۱۴۰۳ به بیمارستان دلفان معرفی شده‌ بود.

او با بیان اینکه دکتر بخشی طبق بررسی‌های قضائی فاقد هرگونه مشکلی در دلفان بوده‌است، گفت که این پزشک حتی رضایت خود از مردم و کادر درمان این شهرستان را نیز با نزدیکانش مطرح کرده‌است.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان با اعلام اینکه بررسی‌های قضائی حاکی از طبابت مناسب دکتر بخشی در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد است، اضافه کرد که با بررسی‌های محرمانه هیچ‌گونه گزارشی مبنی‌بر بی‌نظمی و بداخلاقی در روند طبابت این پزشک دریافت نشده‌است.

آزادپور تأکید کرد که هیچ‌گونه مشکلی در روز فوت دکتر بخشی در بیمارستان ابن‌سینای نورآباد مشاهده نشده‌است و تلاش کادر درمان نیز برای احیای او نتیجه‌بخش نبوده‌است.

او اعلام کرد که هیچ‌گونه پیام تهدیدآمیزی از تلفن همراه دکتر بخشی در بررسی قضائی مشاهده نشده‌است و فقط جلد چند قرص در اتاق طبابت او پیدا شده‌است.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان اضافه کرد که گروه‌هایی از تهران برای بررسی فوت دکتر بخشی در حال اعزام به لرستان است و در حال بررسی دقیق نحوۀ انتقال این پزشک از خرم‌آباد به دلفان هستیم.

آزادپور متذّکر شد که اگر در بررسی‌های قضائی مشخص شود که نحوۀ انتقال دکتر بخشی از بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد به بیمارستان ابن‌سینای دلفان در احتمال خودکشی او اثرگذار بوده‌است با مسببان برخورد قضائی می‌شود.

او بیان کرد که پیکر دکتر بخشی پس از بررسی‌های لازم به داماد خانواده‌شان تحویل شده‌است.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار