| کد مطلب: ۱۱۱۶۴۰۳
لینک کوتاه کپی شد

قتل اشتباهی در جنوب تهران

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که در جریان یک نزاع در حالت مستی، دوست خودش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

قتل اشتباهی در جنوب تهران

به گزارش آرمان ملی آنلاین، سردار علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ در تاریخ ۳۰ فروردین‌ماه امسال کارکنان انتظامات بیمارستان «لقمان» از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰،  از مرگ مشکوک پسر جوانی با ضربات چاقو روی تخت بخش اورژانس این بیمارستان خبر دادند که به‌دنبال آن تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به سردخانه بیمارستان رفته و تحقیقات خود را آغاز کردند. آنان در سردخانه با جسد پسری حدوداً ۱۸ساله مواجه شدند که بر اثر ضربه چاقو به گردنش به قتل رسیده بود.

وی با اشاره به نتایج تحقیقات اولیه ماموران گفت: بررسی‌های اولیه کارآگاهان نشان داد که پسر جوان در یک نزاع سه نفره در تقاطع خیابان مدرس و خیابان ولی‌عصر(عج) تهران مورد اصابت چاقو قرار گرفته است. همچنین نتایج تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که مقتول به‌همراه دوست خود به‌ هویت معلوم مشروبات الکلی مصرف کرده و با یک پسر جوان دیگر در خیابان درگیر شده‌است. در بررسی ماموران همچنین مشخص شد که در جریان این درگیری، دوست مقتول سهواً دوست خود را هدف ضربه چاقو از ناحیه گردن قرار داده است. پسر جوانی هم که با این دو نفر درگیر شده و چاقو به‌همراه داشت، پس از وقوع جنایت از صحنه متواری شده بود.

ولیپور گودرزی ادامه داد: بدوست مقتول خیلی زود شناسایی و بازداشت شد. در ادامه نیز کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه جرم و اقدامات اطلاعاتی، پسر جوانی را که یک طرف درگیری بوده است، شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی نیز اقدام کنند. همچنین با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت همچنین تحقیقات در خصوص دستگیری دیگر متهم فراری پرونده همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار