| کد مطلب: ۱۰۶۶۹۰۲
لینک کوتاه کپی شد

کلاهبرداری با جعل اسناد املاک بلاصاحب

آرمان ملی : رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از دستگیری باند کلاهبرداری جعل اسناد املاک بلاصاحب و یا دارای صاحبان گمنام در شهرستان ساری خبر داد.

کلاهبرداری با جعل اسناد املاک بلاصاحب

سرهنگ علی قیصری گفت: با عنایت به افزایش قیمت املاک، یکی از شیوه و شگردهای کلاهبرداران، شناسایی املاک بلاصاحب و یا دارای صاحبان گمنام و سندسازی با شگرد جعل اسناد و فروش آن است. وی افزود: در همین راستا فردی اهل و ساکن تهران طی شکوائیه‌ای اظهار داشت که مالک زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع واقع در جاده دریا ساری کنار جاده اصلی است که به‌دلیل حضور نداشتن در شهرستان ساری به‌تازگی مطلع شد که افرادی با سندسازی جعلی زمین موصوف را تصرف و اقدام به فروش آن کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران تصریح کرد: پرونده توسط کارآگاهان این پلیس مورد بررسی قرار گرفت و ادله و مستندات نیز اخذ و تحقیقات نامحسوس و میدانی آغاز که برابر اطلاعات کسب شده از معتمدان منطقه و مشاوران املاک منطقه صحت فروش نامه اصلی ارائه شده توسط شاکی تائید و مشخص شد متهمان از افراد سابقه‌دار و دارای سوابق متعدد کلاهبرداری و جعل عنوان هستند. سرهنگ قیصری با بیان اینکه دستور جلب و دستگیری ۳ متهم اصلی این پرونده و توقیف ملک و جلوگیری از فروش آن نیز از طریق مرجع قضائی اخذ شد، خاطرنشان کرد: متهمان در عملیات پلیسی دستگیر و پرونده به دادسرا ارسال و رسیدگی ادامه دارد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار