| کد مطلب: ۶۰۱۲۲۳
لینک کوتاه کپی شد

صلوات‌شمار رهبر چچن در دیدار با پوتین جنجالی شد / رهبر چچنی قربانی یک مسمومیت هدف‌مند شده است؟

یکی از متحدان نزدیک روسیه که اخیرا شایعه شده است مسموم شده است با ولادیمیر پوتین ملاقات کرده است.

صلوات‌شمار رهبر چچن در دیدار با پوتین جنجالی شد / رهبر چچنی قربانی یک مسمومیت هدف‌مند شده است؟

آرمان ملی آنلاین خبرآنلاین نوشت: رمضان قدیروف، رهبر چچن، روز دوشنبه در نشستی با رئیس‌جمهور روسیه در کاخ کرملین شرکت کرد تا وضعیت امور در جمهوری روسیه در شمال قفقاز را بررسی کند.

ویدئویی که توسط بی‌بی‌سی در فضای مجازی منتشر شده است، قدیروف، یکی از حامیان سرسخت حمله به اوکراین را نشان می‌دهد که در مقابل رئیس‌جمهور روسیه نشسته و مجموعه‌ای از یادداشت‌ها را درباره مسائلی مانند ایمنی جاده‌ها، آب سالم و آموزش می‌خواند.

اخیراً گزارشهایی منتشر شده است مبنی بر اینکه وضعیت سلامتی قدیروف به دلیل مشکلات کلیوی به شدت وخیم شده است. صورت پف کرده او در این دیدار زیر ذره بین قرار گرفت.

پیش تر روزنامه‌نگاری با نام «جیسون اسمارت» به نقل از یک منبع در روسیه در پیامی توییتری نوشت: «کلیه‌های قدیروف در حال از کار افتادن هستند.» اسمارت در توییتی نوشت: «یوگنی پریگوژین، مالک گروه واگنر می‌خواهد قدیروف را بکشد (و این ممکن است)، اما یک بیماری وحشتناک دیگر (معروف به هپاتیت سی) ممکن است در پس نفس‌های آخر زودهنگام قدیروف باشد.»

این منجر به این گمانه‌زنی شد که رهبر چچنی ممکن است قربانی یک مسمومیت «هدف‌مند» شده باشد.

گزارش شده است که قدیروف از پزشکان امارات متحده عربی کمک گرفته است زیرا به پزشکان روسیه «اعتماد ندارد».

پس از دیدار رمضان قدیروف با ولادیمیر پوتین، برخی رسانه‌ها درباره شی روی دست رهبر چچن اظهار نظر می‌کنند و تاکید می‌کنند که ظاهر آن یک وسیله پزشکی است.

کانال عملیات نظامی روسیه درباره این ادعا توضیح داد: روی انگشت رمضان قدیروف، یک تسبیح الکترونیکی پیشخوان دعا است که او تقریباً همیشه آن را با خود حمل می‌کند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار